Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 18. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Honba za melounem

Podlehla jsem reklamě! Nedělám to často, ale dnes jsem dala na reklamu. Lidl inzeroval, že již od pondělka má melouny jen za 9,90 Kč. (Nebo jsem si to špatně zapamatovala. I to je možné.) Sice by mi nevadilo, ani kdyby ta cena byla vyšší, protože jsem na melouna o minulém víkendu v jeho teplém počasí prostě měla hroznou chuť. A protože bydlím na malé vesnici a přece jen jet těch 15 km do města jen kvůli melounu mi přišlo jaký velký luxus, vyrazila jsem na nákup až dnes, kdy jsem to mohla spojit zároveň s cestou do práce.

Jenže ouha. V Lidlu ve Slaném po nějakých melounech nebyla ani památka. Přesto jsem tam za další ovoce, zeleninu a jiné věci utratila 500,-Kč. Řekla jsem si, že tedy zkusím Kaufland. Tady jsem se zaradovala už z dálky, protože ty velké bedny, ve kterých melouny mívají, jsem viděla už od vchodu. Jenže když jsem dojela s vozíkem k nim, zely prázdnotou. Sakra! Dnes se snad všechno proti mně spiklo nebo všichni obyvatelé Slaného a okolí vyrazili nakoupit melouny a všechny vykoupili. Takže útrata dalších 500,-Kč a zase žádný meloun. Ještě že do supermarketů jezdím jen občas.

Ještě bych se mohla zastavit v městečku u nás, tam snad je mít budou i když určitě nebudou za 9,90 Kč. A taky se chci zastavit pro nějakého hubitele plevelu. Takže jedu domů přes městečko. A tady konečně úspěch. Mají melouny. Sice za 22,-Kč, ale mají. Jen ta drogerie má pro změnu dovolenou.

Zbytky hubitele plevelu jsem našla ještě doma, takže aspoň část jsem ho postříkala a doufám, že i zahubila. Roste jako divý, potvora, a na těch nejneuvěřitelnějších místech. Každá skulinka je mu dobrá.

Večer ještě volají naši. Už se o víkendu vrátili z dovolené a spočítali, kolik vody tím prasklým potrubím vyteklo. Suma sumárum za 4.500,-Kč. To se jim ta dovolená trochu prodražila.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit

Václava Hrabáková, Černuc
14. 06. 2010, 20:46


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Lukáš
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.41%

Spíše ano
graf

17.36%

Spíše ne
graf

14.26%

V žádném případě
graf

19.97%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1227
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát