Kliknte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 21. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Když se řekne polštář

Když se řekne polštář, tak si většina z nás představí měkkoučkou věc strčenou pod hlavou, unavené tělo ve vyhřátém pelíšku.

Ani u mě to není jiné.Od mládí mám problémy se zády a tak vybrat tu správnou matraci a polštář není zrovna lehké. Mně se to ale podařilo.

Jenže moje dcerka začala mít problémy s páteří také, předevčírem mi sebrala můj polštář, že ho jen vyzkouší, no a na dnešek mi ho jaksi zapomněla vrátit.Můžu vám říct, že jsem se dvě noci nevyspala.Převalovala jsem se sem a tam, náhradní polštář jsem různě kroutila a skládala, ale stále to nebylo ono. Za noc jsem byla snad 10x vzhůru a v pět už mi v posteli nic neudrželo.Připadala jsem si, jak kdyby po mně přejel parní válec a ani masáž mého chápajícího manžela moc nepomohla.V práci mě čekal poslední den školení a po probdělé noci, mi dalo hodně práce neusnout.Ještě jsem seděla v první lavici a tak lektorka neustále obracela svou pozornost k mým klížícím se víčkám.Nepomohlo ani silné kafe, ani zelený čaj.Nevím jak dopadne zítřejší závěrečný test, ale moc si od toho neslibuju.Ale abych nespala i při testu, nezbývá mi nic jiného, než zajít do specializované prodejny, sahnout hlouběji do kapsy a koupit další polštář.

Teprve když jsem přišla o můj skvělý polštář, uvědomila jsem si, že není polštář , jako polštář. No snad se na zítřek vyspím dobře a test udělám. Rozhodně vám napíšu jak to dopadlo.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit

Ivana Oslejšková, Hradečno
16. 06. 2010, 20:16


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Brigita
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.45%

Spíše ano
graf

17.35%

Spíše ne
graf

14.25%

V žádném případě
graf

19.95%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1228
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát