Kliknte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 21. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Nenávistná tchýně nebo rozzuřený pitbul?

Volím druhou možnost...

Dnešek byl moc krásný. Strávila jsem ho v přítomnosti mého skvělého přítele. Jsem v takové té zamilované euforii. Až na to, že už to trvá skoro dva roky. Nemůžu tomu ani uvěřit. Tak moc se známe, tak moc si rozumíme a přesto je mezi námi barikáda, která ne a ne vymizet. V novinách, na různých serverech a podobně, se píše o tom, jak je špatné nevycházet se svojí ,,tchýní!" Mohu jen potvrdit, že to není nic příjemného.

Ne že by tato paní byla moje tchýně, ale přece jen chodím se svým přítelem dva roky, tak je to trochu vžnější než  jen vážné. Zezačátku to bylo skvělé, vše v pořádku. Přehouplo se to na Nový rok (2010), kdy začlo to šílené trápéní s tím, že mě jakási paní nemá ráda. Nevím proč, nevím co jsem provedla, čím jsem se provinila, ale je to tak.

Dnešek byl opravdu moc krásný, tak jako každý den, který s ním strávím. Problém je v tom, že díky ,,ní" se vídáme čímdál méně a jsou z toho větší a větší problémy. Moc mě mrzí, jaký vztah mezi sebou máme. Několikrát jsem si již říkala, že se se svým přítelem rozejdu. Bylo to neúnosné. Říkám si, zda mám tohle zapotřebí, jestli není na tyhle starosti brzy, protože mi je přece jen teprve osmnáct let. Záměrně říkám teprve, protože tyhle problémy přicházejí většinou po svatbě ne? Nebo kdy? Nevím. To je jedno.

Jen Vám mohu říct, že nenávistná ,,tchýně" je horší než rozzuřenej pitbul. Nic se nedá vyřešit, je to stále horší a horší a je Vám z toho akorát mizerně. A přitom on je tak pozorný, milý, skvělý, rozumí mi, naslouchá mi, má mě rád, miluje mě a já to samé cítím k němu, tak proč je tady barikáda v podobě jeho matky?

Květa Cinglová, Slaný
18. 06. 2010, 21:54


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Brigita
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.45%

Spíše ano
graf

17.35%

Spíše ne
graf

14.25%

V žádném případě
graf

19.95%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1228
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát