Kliknte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 21. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Jsme třída siláků

Po dlouhé době mohu říct, že jsem si to ve škole užil. Dnes se na naší škole konal ,,den barev´´. Každá třída jako každý rok si měla určit barvu, do které se v onen den oblékne. Naše třída neměla nikterak velký problém. Všichni máme absolventská trička, a tudíž jsme měli jasno. Ráno se to u nás ve třídě jen zelenalo. Jak jsme později zjistili, nebyli jsme jediný, kdo bojoval v barvách zelené.

Mezi hlavní část dnešního programu patřili soutěže pro první a druhý stupeň. Jako první soutěž naší třídu čekalo skákání v pytli. V této disciplíně jsme moc nevynikli a lepší to nebylo ani s přenosem míčku na tenisové raketě. Silnou chvilku jsme nezaznamenali ani v opičí dráze, ale poté se děly věci. Na řadu přišlo přetahování lanem. V této disciplíně jsme si i věřili oprávněně. Deset žáků ze třídy, tedy všichni kluci a asi čtyři holky se dočkali úspěchu. Naše třída nenašla konkurenta, který by byl schopen, alespoň trochu nám stížit práci. Neuvěřitelnou silou jsme porazili i sportovní třídy a právem jsme zvítězili. V celkovém pořadí soutěží jsme získali ,,bramborovou medaili´´ což nás malinko zklamalo, ale nijak nám to nevadilo.


Můj den pokračoval dál, asi tak jak bych si to v pátek nepředstavoval. Místo odpočinku jsem byl zaměstnán tolika úkoly, že mi z toho bylo špatně, ale co se dalo dělat, samo se to neudělá. Asi nejvíce mě obtěžovaly nákupy, které nemám moc v lásce. Doslova nesnáším ty běsnící davy v supermarketech, kde člověk se cítí v jak v obrovském mraveništi, které si shání potravu. Mnohokrát se nestává, že bych byl unaven psychicky i fyzicky, ale dnes tomu tak je.


Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Jak já to nesnáším...

David Alltman, Slaný
18. 06. 2010, 22:46


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Brigita
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.45%

Spíše ano
graf

17.35%

Spíše ne
graf

14.25%

V žádném případě
graf

19.95%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1228
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát