Kliknte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pátek 19. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Krátké shrnutí a samá chvála..

Dnešek nebyl vůbec hezký. Venku je celý den tak nějak ponuře a zvláštně. Zítra zase škola. I když se už moc neučíme a je to taové pozvolné, nemám to tam už ráda, ale prázdniny jsou již za dveřmi, tak snad už to bude všechno jak má být.

Pes mě dneska šíleně zlobil, je to rozmazlenec paličatá malá. Většinu dne vyžadovala pozornost, takže jsem se jí musela věnovat a když spala, spala jsem taky. Už mě ta škola totiž nějak unavuje.

Taky jsem hodně přemýšlela o tom, jak tahle soutěž dává dohromady různé lidi a vytváří stále nová a nová přátelství, kterých si mnohdy moc vážím, protože poznávání nových lidí ze světa ,, psaní" je moc skvělá věc. Už se zase pomalu těším, až poznám někoho nového. Snad se se všemi uvidím na tom předávání cen. Pokud mi teda vydrží udržet se zde. Vlastně se tam těším jen proto, že některé lidi poznám osobně. Mnohé příběhy mě moc zaujaly, ale nejvíce se přeci jen těším na to, až poznam jednu paní, která mi předvčírem napsala email a projevila se jako moc milá ženská.

Vznikají tu sále nová přátelství, stále nové rivality, někdo si závidí, někdo se s někým rve o místo a někdo zase jen nečině přihlíží. Zezačátku jsem měla tendence být nejlepší, rvala jsem doslova o nějaké ,,fajn" místo, ale teď již chápu, že žádné místo v této soutěži není tak důležité, jako to poznání lidí, kteří sem den co den píší své zážitky, ať už jsou pěkné nebo hrůzné. Ráda je čtu, ráda se zamýšlím nad životy jiných a přemýšlím o tom, jak někteří umí být stateční. Dík této soutěži, dík i předešlé soutěži, ve které jsem našla docela dost nových přátel.

Květa Cinglová, Slaný
20. 06. 2010, 20:30


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Michaela
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.45%

Spíše ano
graf

17.35%

Spíše ne
graf

14.25%

V žádném případě
graf

19.95%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1228
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát