Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 22. ledna 2019 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Tak tomu se říká nedělní pohroma

Můj příběh o nešťastném začátku dne se mi píše velmi těžce, protože jen ta představa mě stále straší. Vše začalo naprosto nevině. Dnes ráno jsem si přivstal a udělal vynikající knedlíčkovou polévku a poté také řízek s bramborami, ale co se nestalo.

Když přišel čas oběda, tak jsem začal s ohříváním polévky. Byl jsem tak rád, že se mi všechno tak povedlo. Radost mě však během chvilky přešla. Celý hrnec se mi sklouzl z plotny a zabrzdil se podlahu. Obrovské štěstí se mě však zastalo, protože polévka byla ještě vlažná. Byl jsem zděšen možná ještě víc než moje mamka, která naštěstí tuto havárii pochopila. Nejhorší byl úklid. Neuveřitelné čtyři hodiny mi trvalo, než se koberec vrátil do původního stavu, ale udělat jsem to samozřejmě musel.

Naprosto vyčerpán jsem si sedl k počítači a tupě zíral do monitoru. ,,Proboha co jsem to dneska vyvedl?´´ sám sebe jsem se ptal. Tohle už nikdy nechci zažít. Člověk který nezažije veliký rozlitý hrnec polévky, nikdy nepocítí tu hrůzu.


Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Knedlíčková polévka. Tak o té si mohu už jen snít.

David Alltman, Slaný
20. 06. 2010, 22:08


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Zdeněk
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

47.54%

Spíše ano
graf

17.69%

Spíše ne
graf

14.13%

V žádném případě
graf

20.63%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1323
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát