Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pátek 19. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Opět pondělí...

Dobrý večer,

Dnes máme pondělí, opět první den v dalším týdnu. Mimochodem, já pondělky nemám rád, ale to i neděle, které jsou horší. Mé auto dnes po dlouhé době začalo držet stávku, jelikož jsem včera zapomněl natankovat naftu. Bohužel jsem doma nesehnal žádný kanystr, tak jsem sebral dvoulitrovou PET lahev, co jsem měl od pití a vyrazil na benzinku. U pokladny se na mě dívali divně, když viděli, že tankuji do petky, ale nikdo mi nic neřekl. Jen bylo vidět, že se mi smějí, což jsem poznal, když jsem šel zaplatit. Do práce jsem přijel na devátou hodinu, ještě, že jsem si dneska přivstal, jinak bych to asi nestihl.

Nejprve jsem si zajel do garáže pro služební auto a pak si připravil balíky na rozvoz. Dával jsem si velký pozor, abych dnes opět něco nezapomněl. Minule jsem nechal na poště disketu, předtím zálohu a rozpis balíků. Jsem já to ale šikula. Nejdříve jsem si naskenoval balíky, abych zjistil, zda mám stejný počet jako v předávacím listě a pak jsem je naložil a vyrazil na rajon.

Moje první cesta byla do kladenského soudu, kde mě přivítala ochotná pani a balíky převzala. Další zastávkou byli kladenští hasiči. Vrátná mě opět zdržovala svými zmatky a to jsem měl jen dva balíčky. Minule jsem jich tam nesl deset, z toho dva na dobírku a strávil jsem tam 40 minut. Myslíte, že je to normální?  A to pani věděla, že pospíchám. Po hasičích jsem měl zastávky už jen v rodinných domech, kde to bylo celkem rychlé. Ještě mě čekala jedna starší pani, která zapomněla, kam si uložila peníze. Musel jsem čekat asi dvacet minut a nakonec si šla půjčit od sousedky. Kdybych to věděl dříve, tak bych jí dal do schránky oznámení. Naposled jsem doručoval balíky v rajonu, kde byly jen panelové domy a z toho většina neměla ani zvonek, jelikož jim, vyměňovali nové dveře, schránky a zvonky.

Nakonec jsem se vrátil zpět na poštu, kde jsem vyložil balíky, které nešly doručit. Provedl vyúčtování dobírek a natisknul jsem si nové oznámení na zítřek. A konečně domů, kde vám teď píši dnešní článek.


Váš Standa

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Pro tuto firmu pracuji.

Stanislav Jiří Koníček, Slaný
21. 06. 2010, 19:17


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Michaela
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.45%

Spíše ano
graf

17.35%

Spíše ne
graf

14.25%

V žádném případě
graf

19.95%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1228
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát