Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pátek 19. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Kreslík s hlavou plnou prázdninového řádění!

Dnešek jsem ve škole celý prokreslila. Kromě toho, že jsme i ze všech předmětů zapisovali známky, že jsem na sebe vyslechla od profesora chválu a že jsem docela spokojená se svým prospěchem, jsme se také dívali o hodinu francouzštiny na film Bílá masajka. Viděli jsme zatím jen kousek. Paní profesorka říkala, že se na to hlavně doma nemáme dívat, že to máme zkouknout ve škole, myslela to samozřejmě vtipně a s nadsázkou, že si máme počkat a nechat se překvapit na každou takovou hodinu, kdy se budeme na film dívat.

Dnes jsem měla nutkání, že si film stáhnu a kouknu se na něj, protože začátek mě docela zaujla a já se opravdu nemohu dočkat zítřka, až si ho zase pustíme. Sledujeme totiž filmy jen o hodiny francouzského jazyka. Ostatní se s námi povětšinou ještě učí, ale abych se přiznala, já už jsem to zabalila. Fnes jsem byla asi stokrát napomenuta, že si nepíšu zápis a kreslím si. No co, už jsem na prázdninách a ty budou určitě dokonalé.

Řekla bych o sobě, že jsem takový malíř, spíše krelsík, co myslí jen na to, jak bude o prázdniny řádit. Vstávání mě stejně nemine. Naše fenka Meggie je zvyklá chodit na šestou ven, takže budu muset venčit. Ale pak zas budu moct zalehout , což je vlastně výhoda prázdnin. Když jdu do školy, sotva mohu ještě skoči do pelechu. Už aby ty prázdniny byly, jinak snad vykvetu a bude ze mě vykvetlá Květa.

Modlete se za brzký konec školy, všichni studenti už se totiž nemohou dočkat a nemyslí na nic jiného. A vy páni profesóóóři a profesóóórky, vy nám odpusťte, že jsme Vás již přestali vnímat. Taky byste si nás už nemuseli od zítřka ani všimnout a nechat nás tiše dřímat na lavici, než odbije nějaká ta poslední hodina a my budeme moct radostně zaječet: ,,Padlaaaaa!"

Květa Cinglová, Slaný
21. 06. 2010, 22:33


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Michaela
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.45%

Spíše ano
graf

17.35%

Spíše ne
graf

14.25%

V žádném případě
graf

19.95%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1228
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát