Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 18. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Těžké rozhodnutí

 Jak už jsem zde psala, koně měli skončit, ale stal se nejspíše zázrak a nic se nestalo, my tam můžeme dále chodit. To by asi mělo být pro mne skvělé, že? Jenže teď už to není tak jednoduché. Opět nás má opustit trenér, kterého jsem si za ty dva měsíce oblíbila, protože při výuce nikdy nebyla nuda.

  Když jsem se dozvěděla, že můžeme opět chodit jezdit, byla jsem štěstím bez sebe, ale když jsem se dozvěděla, že budeme jezdit pod někým jiným, začala mne tížit otázka: ,,Co bude dál?" ...Teď tedy na mne stojí rozhodnutí, které může ovlivnit moji budoucnost. Nevím, jakou cestou se mám vydat. Mám jít za uměním? Nebo snad za zábavou? Obě cesty mají své pro a proti. Přemýšlím, zda-li mám poslechnout srdíčko nebo rozum.

 Včera jsem se snažila najít řešení, mimochodem jsem ho našla, a byla jsem rozhodnutá jakou cestou se vydám, ale dnes je všechna jistota pryč a já stojím na vratké váze, která se pořád převáží. Jestliže zůstanu tam, kde jsem, je možné, že se začne opakovat minulost.. ale jinak budu muset odejít od těch, na které jsem si zvykla. Pokud půjdu jinam, můžu se zkusit vydat cestou závodění, a mé přání je být úspěšnou v jezdectví, ale toho nedosáhnu, pokud se správně nerozhodnu.

  Dnes jsem právě byla u koní a velice jsem si to užila, proto mě tolik trápí to, jak to mám udělat. Původně jsme měli v plánu vyjížďku, ale to nám nevyšlo, takže jsme zůstali v hale, ale mne to nějak nevadilo, protože jsme skákali a cválali. Na Zlatku jsem si celkem zvykla, vlastně možná proto, že už vím, co od ní očekávat.

 Zítra nám ta vyjížďka asi vyjde, takže doufám, že se nic nestane, a všichni dorazí v pořádku do statku, protože to bude určitě zajímavé, ovšem to je pokaždé. Možná to tak nevypadá, ale pro mne je tohle rozhodně důležitý krok, tím pádem těžké rozhodnutí, které můj život ovlivnit může.

Kateřina Cibulková, Studeněves
23. 06. 2010, 21:00


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Lukáš
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.41%

Spíše ano
graf

17.36%

Spíše ne
graf

14.26%

V žádném případě
graf

19.97%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1227
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát