Kliknte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 21. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

MayroFka

Dnešek jsme společně s mojí třídou a naší paní profesorkou třídní strávili na exkurzi v dole Mayrau poblíž Kladna. Byla to zajímavá, ale náročná exkurze. Sešli jsme se v osm před školou, kde na nás čekal autobus. Nasedli jsme a jelo se. Seděla jsem se svou kamarádkou Klárkou, se kterou jsme stejně praštěné, takže jsme samozřejmě byly obě dvě zásobené bonbony a vůběc věcmi, které máme obě rády. Ať už to byly kyselé žížalky, Bonpari nebo Choclairs(karamelovočokoládové bonbony) my dvě jsme si skvěle rozuměly.

K tomu všemu samozřejmě do autobusu patří naše oblíbená hudba, kterou jsem včera v noci stihla ,, nadupat" svůj iPod. Dala jsem tam snad všechny písničky, které se nám s Klárkou společně zamlouvají a líbí se nám, abychom se nehádali, co že se to bude v autobuse poslouchat. Písničky prošly Klárčiným schválením a cesta probíhala jednoduše. Cpaly jsme se a poslouchaly hudbu. Když jsme všichni dojeli až do dolu, přivítal nás zajímavý pán, který nás měl provádět po celé této exkurzi. Musím říct, že to byl sice starší pán, který prý od svých patnácti let fáral ,,dole v dole", ale i přesto to byl ohromný sympaťák. Vtipný a poslouchat ho nás docela bavilo. Dívali jsme se na film s erotickým podtextem, kde se myli nazí horníci a na což jsme byli vtipným pánem předem upozorněni, samozřejmě se smíchem. Pak přišla na řadu ovšem naučná stezka. Byla opravdu dlouhá.

Brodili jsme se travnatými porosty, takže jsme měli strach, abychom neměli klíště. Ještě ke všemu jsme měli mít do dolu všichni tmavé oblečení a tak se stalo to, že jsme stáli v tmavém oblečení na sluníčku, což nebylo dvakrát příjemné. 

Odpoledne jsem si ještě ,,odjela" jedny jízdy v autoškole, ale není to zdaleka vše, zítra a pozítří mě totiž také čekají jízdy, Osmého července mám dělat zkoušky a jízd je stále nějak moc. Ani nevím, zda to stihnu dohnat.

K tomu všemu mě dnes z toho hloupého tlaku celý den bolí hlava. Občas mívám migrény, ale je to zřídkakdy. Když už to však přijde, tak to stojí za to. Asi si vážně už půjdu vzít Panadol. Jsem odpůrcem prášků, když nemusím, nejím je. Ale moje mamka mě vždycky přemlouvá, ať už si nějaký ten lék vezmu. Beru ho až když je to kritické, což teď už je. Nevím, jestli tomu přispělo dívání se do monitoru počítače, ale hlava mě rozbolela ještě daleko víc. Půjdu to tedy asi řešit Panadolem a spánkém, což bude pro dnešek to nejlepší řešení.

Dobrou noc..

Květa Cinglová, Slaný
23. 06. 2010, 21:04


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Brigita
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.45%

Spíše ano
graf

17.35%

Spíše ne
graf

14.25%

V žádném případě
graf

19.95%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1228
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát