Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 22. ledna 2019 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Snažím se psát.

 Čas, kdy budeme chodit do školy se pomalu krátí. Devítka za mnou, takže po prázdninách nastanou dny, kdy se budu muset začít učit. Pro mne celkem nepředstavitelná věc. Vždyť jsem doposud na školu kašlala, vím, že to byla chyba, ale čas nevrátím a napravit to nepůjde. Takže bych si všechno chtěla vynahradit na střední, ale nejsem si jistá, zda-li to bude možné, protože to bude obtížné.

 Dnes jsme měli ve škole opětovně volný program. Žádnohou hodinu jsme se neučili a většinu času byli na počítáčích, nebo se dívali na videa. Jen jsme si dělali seznam učebnic, které musíme zítra odevzdat, takže teď se asi vrhnu na kontrolování učebnic.

 Také jsem zase byla na koních. Měli jsme v plánu vyjížďku, ale jakobych to neříkala - vyjížďka se nekonala. Museli jsme se tři vystřídat na Sandře, protože ostatní byli zabraní. Takže nás jen chtěli vyzkoušet, komu to půjde lépe. Dopadlo to tak, že nám to všem na Sandře šlo, byla dnes úžasná.

 Nechci se těšit, nebo to zakřiknout, ale zítra možná pojedeme na piknik s koňmi. Takže zabalíme pár věcí a vyrazíme bez sedel. Doufám, že tentokrát to vyjde a nic do toho nevleze. Teď jsem myla nádobí, které už mám konečně za sebou, po učebnicích si asi půjdu napsat další kapitolu mé knihy, kterou se snažím napsat. Dala jsem jí název ,,Zakázaná láska u koní" . Předem mohu prozradit, že kniha bude o lásce ke koním, a také o tom jak se děvče zamiluje do jednoho kluka ze stáje, kde se budou dít věci..Ostatně nebudu předbíhat, přeci mám jen dvě kapitoly. Tak uvidím co se z toho vyrýsuje. Nejvíc se však těším do postele, až zavřu oči a budu odpočívat, abych se zase mohla probudit plná energie.


Kateřina Cibulková, Studeněves
24. 06. 2010, 21:35


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Zdeněk
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

47.54%

Spíše ano
graf

17.69%

Spíše ne
graf

14.13%

V žádném případě
graf

20.63%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1323
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát