Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 18. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Fronty jak na banány

Den opět začal školou, jak jinak. Je velmi zajímavé, že si naše třída našla sport, který ji začal bavit několik dní před koncem deváté třídy. Ano softball jsme si společně zkoušeli ve středu a dnes o tělocvik jsme ho hráli znovu. A musím říct, že pokrok byl vidět. Skvělé odpaly a neuvěřitelné sprinty mezi metami zdobily první dnešní hodinu. Následoval dějepis, tedy hlavně sledování Schindlerova seznamu, což je film zachycující období války a především dění v koncentračních táborech.


Následovaly další dvě hodiny s třídní učitelkou, vše se točilo kolem zdárného ukončení roku, vybírání učebnic... však jste to všichni jistě také zažili.
Poslední čas ve škole vyplnil film Forest Gump, který jsem však slyšel v angličtině, což je pro mě jako němčináře značně nevýhodné, ale to se nedá nic dělat.

Odpoledne jsem byl nakupovat v Kauflandu. Což mě opravdu nebaví. Netěší mě procházet mezi nekonečnými regály, kde lidé ,,hltají´´ zboží do obřích nákupních vozíků. U pokladny táhnoucí se fronty, někdy připomínající fronty na banány jako v minulosti. Pásy zaplněné všemi možnými výrobky a nepřestávající ,,pípání´´ čtecích zařízení u pokladny. To je jen část faktorů, která mi jde proti srsti. Vždy je pro mě úlevou, když opustím obchod a mohu jít v klidu domu.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Tohle mě jednou zničí

David Alltman, Slaný
25. 06. 2010, 22:56


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Lukáš
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.41%

Spíše ano
graf

17.36%

Spíše ne
graf

14.26%

V žádném případě
graf

19.97%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1227
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát