Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pátek 19. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Bylo Vám taky dnes tak krásně?

Ahoj Vám všem věrným čtenářům. Musím říct, že dnešek se opravdu vydařil. Musela jsem opět vstávat v šest hodin ráno, protože někdo musí venčit pejska, ale už jsem si na to zvykla a takov ranní procházka je docela zdravá řekla bych. Alespoň mě to prospívá a pak mi nic nebrání zase hupsnout do pelíšku a spinkat dál.

Po šesté jsem tedy zalehla a pak jsem vstala až v devět hodin společně s rodiči, kteří od včerejška plánovali rodinnou procházku. Což znamená já, mamka, taťka a pes. Je nás holt o jednoho víc. A jelikož je vedro a naše Meggie je chlupáček, vzali jsme sebou batůžek s vodou a mističkou, aby se mohla kdykoliv napít. Musím říct, že dodržuje pitný režim, pokaždé když jsme jí nalili vodu, vypila jí. Potkali jsme se s malou čivavou, která se jmenovala Čikitka a se kterou si Meggie náramně rozumněla. Konečně bylo nějaké starší štěně menší, než ten nš malý miniraťafák. Čikitce byly čtyři měsíce a vešla se do dlaně. Meggince jsou tři měsíce a docela nám vyrostla. Je z ní ,,pořádná" psí slečna.

Když jsme dorazili domů, Megginka byla tak utahaná, že jsme jí ani nestihli umýt packy a už si ustlala na dlažbě v koupelně vedle vany, tak jsme jí nechali spát a umyli jí packy až když se probudila.

Odpoledne kolem čtvrté se tu zastavil můj přítel a prožili jsme krásné odpoledne a dokonalý podvečer. Byli jsme společně také na procházce a povídali jsme si. Je zvláštní, že když si dva lidé dokonale rozumějí ve všem, co je ve vztahu třeba, nepřeje jim zase osud a je mezi nima dost překážek a lidí, kteří prostě tomuto vztahu nepřejí. Zjistili jsme, že jsme vážně dokonalý pár, i když se to některým moc nezdá. Rozumíme si ve všem, chováme se k sobě hezky, tak proč nebýt spolu, když je nám tak hezky že jo?

Na zítřek jsem původně plánovala casting do soutěže Československo má talent, ale rozmyslela jsem si to. Již jsem absolvovala dvě takovéto soutěže. Konkrétně X factor a Československou superstar. Prvně jsem byla sice pochválena, že hezky zpívám ale zase tam nebyl ten ,,X factor" Podruhé jsem si vyslechla, že mám hezký, ale prozatím nevyzrálý hlas a ať to zkusím znovu v další soutěži. Nechci to absolvovat, protože mě nebaví to ílené čekání, nával lidí a neklid. Ani nemívám trému, ale prostě chci asi mít zítra svůj vlastní klid a ne lítat po castinzích v tomhle parnu.

Takže to jsem předem zabalila. No co, jestli se mám zpěvu někdy věnovat, tak se mu věnovat budu, ale zatím to nechám jentak putovat. Jediné co mě na tom mrzí je, že se neuvidím s Lucií Bílou, která je v porotě této soutěže. Mám jí moc ráda a její názor by mě hodně zajímal. Je svá, upřímná, na nic si nehraje a má krásný hlas. Ale co, třeba za ní někdy zajedu do Otvovic. Myslím, že by ze mě asi měla fakt ,,radost!" Takže snad radši ne.

No nic, tak dnešní článek bych už měla sesmolený a teď Vám ho sem vložím k přečtení mí drazí. Přeji krásný zbytek večera.

Vaše Květa

Květa Cinglová, Slaný
26. 06. 2010, 22:06


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Michaela
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.45%

Spíše ano
graf

17.35%

Spíše ne
graf

14.25%

V žádném případě
graf

19.95%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1228
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát