Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pátek 19. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

,,Hltal´´ jsem sport

Znáte někoho, kdo by vydržel celý den se dívat na sport. Že ano? No dobrá, ale pokud ne, tak já vám poradím. Pokud nikoho takového neznáte, tak se podívejte na jméno autora tohoto článku. Doufám, že nyní je Vám vše jasné. Přesně tak, dnes jsem nedělal nic jiného než se díval na sport.


Vše začalo ,,nevině´´. Hned ráno jsem se podíval na záznam zápasu Uruguay - Korejské republika. Oběd již nebyl daleko, a tak proč nenakouknout na další opakovaný ,,match´´ USA- Ghana.

Odpoledne jsem si nemohl nechat ujít podnik formule1 tentokrát z Valencie. Byl to vskutku zajímavý závod. O snad nejdramatičtější okamžik se postaral Mark Webber, který obsolvoval hrůzostrašnou kolizi, při které s formulí udělal doslova salto. Neovladatelný vůz letěl vzduchem a velkou silou vletěl do bariér. Obrovským zázrakem a štěstím bylo to, že vše se obešlo bez zranění. Stejně tomu bylo i dnes v závodě PG2, kde český jezdec Josef Král havaroval snad ještě ošklivěji. Vše však dopadlo dobře. Bohužel i takové situace k závodům patří.


Asi bych si neodpustil, kdybych zmeškal souboj rivalů Německo - Anglie. Utkání vyhráli Němci 4:1, ale také trochu zásluhou rozhodčích, kteří například Anglii neuznali jasný gól.
Nyní ,,nemohu´´ dělat nic jiného než sledovat utkání Argentina - Mexiko...

Zítra začne poslední týden, kdy prožiji dny ještě ve škole kam jsem chodil celých devět let. Snad si tu záležitost ani nemohu pořádně uvědomit. Stále je ve mně ten zvyk toho, že po letních prázdninách se shledám se svými spolužáky a všichni spolu potáhneme těch deset měsíců. Tomu je však konec. Za dva měsíce začne něco nového.


Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Josef Král

David Alltman, Slaný
27. 06. 2010, 21:50


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Michaela
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.45%

Spíše ano
graf

17.35%

Spíše ne
graf

14.25%

V žádném případě
graf

19.95%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1228
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát