Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pátek 19. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Tančící ,,Květ" se nikdy nestane pirátem silnic!

Květ, tak mi říkají kamarádi. Je to taková moje přezdívka. Dnešní den se na place před gymnáziem konala takzvaná ,,Dance Crew", angličtináři mě možná zabijou, ale přeložila bych to jako taneční skupina, i když někdo tvrdí, že je to jinak, bohužel netuším jak a vůbec mě to nezajímá, já si prostě překládám takto a myslím, že většina lidí mi dá za pravdu.

Takže, někdo přišel s nápadem, že se u nás bude pořádat taneční soutěž. Pořádala se tedy a vystupovali na ní různí lidé z různých tříd a věkových kategorií. Osmiletý i čtyřetý gympl, primáni, septimáni, druháci, prváci a tak. Něco bylo povedené, něco moc ne, ale i snaha se cenila.

Občas jsem měla nutkání poskakovat si do rytmu a tancovat také. Někdy jsem se u neubránila a tak jako si ,,potrsávala." Ke konci už to bylo dost úmorné, protože bylo teplo a na sluníčko se nedalo být, takže jsem vyhledávala stín, ze kterého jsem ale na plac vůbec neviděla. Skončilo to kolem půl dvanácté a všichni byli už rádi.

Dnes jsem měla také dvoje jízdy v autoškole. Abyste to chápali správně, měla jsem jednu hodinovou jízdu ráno od osmi do třičtvrtě na devět a druhou hodinovou od půl šesté do čtrvt na sedm. Ta první ranní nebyla nic moc, ale ta druhá? Dokonalost. Lepší jízdu jsem ještě nikdy nejela. Myslím, že mě instruktorka ani jednou neopravila a za nic mi nevynadala. Hodně jsem se snažila a vyplatilo se to. Taky aby ne od čtvrtka za týden totiž dělám zkoušky.

Pomalu bych se fakt už měla učit na testy a technickou, jinak to nezvládnu. No uvidímeco přinese čas. Vidím to tak,že to učení oddálím, co to půjde a pak budu zase dohánět na polsední chvíli a když to zvládnu, tak s odřenýma ušima. Ale vy my budete držet palečky že jo? Už se totiž zlepšuji a myslím, že jednou ze mě bude dobrý řidič. I když asi přespříliš opatrný, protože já nejsem stavěná na rychlou jízdu. Jedu padesát a připadá mi to moc rychlé, takže mě se nebudete muset bát, pirátem silnic se nikdy nestanu.

Květa Cinglová, Slaný
28. 06. 2010, 20:59


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Michaela
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.45%

Spíše ano
graf

17.35%

Spíše ne
graf

14.25%

V žádném případě
graf

19.95%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1228
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát