Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 18. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Děkuji, že Vám mohu napsat

Začala jsem si ted skoro pořád kupovat Slánské listy, jsem Vámi milé Slánské listy pěkně ovlivněna. Ale jsem ráda, protože se konečně terochu starám o to, co se ve městě , kde žiji děje. Někdy se dočtu smutné věci, někdy zase krásné a takové, které mě potěší. Poslední Slánské listy obsahovaly můj článek z minulé soutěže. Moc mě to potěšilo. Tohohle článku jsem si na sobě nejvíce vážila. Nevěděla jsem totiž při jeho psaní, jak vystihnout to, co pro mě ta dědečkova upřímná slova znamenala. Myslím, že se mi to docela podařilo a jsem za to moc ráda.

Každým dnem přemýšlím, o čem bych Vám napsala aniž by to bylo stereotypní, ale někdy je to opravdu nadmíru složité. Vlastně se teď děje ořád dokola to samé a to už Vás musí pěkně nudit, protože jsem se přistihla, že se v každém článku nezapomenu zmínit o svém psovi. Musíte to brát, já se Vám za to omlouvám, ale mám svého prvního pejska během těch osmnácti let, tak jsem z něj trošičku vedle. No, ale abych se zas nedostala tam, kam nechci, tak okecávání typu: ,,Můj pejsek", nechám na jindy.

I když, vlastně moc času nezbývá co? Uteklo to strašně rychle a zítra se mám s touto soutěží loučit? Ach jo. Je to smutné, ale je to realita. Nemám však odvahu na to, praštit s tím tak rychle ze dne na den. Pokud někdy skončím se psaním do této rubriky, tak pozvolna a za nějaký ten čas. Ale pokud to půjde a dokud to bude v mých silách, nemohu se s vámi rozloučit. Rychle si zvykám a pomalu odvykám. A odvykám si nerada. Už toho bylo docela dost.

Tímto jsem chtěla říct, že po denním uvažování o tom, že zítra ukončíte tuto soutěž, jsem došla k závěru, že já tady opravdu nekončím. Baví mě to, takže snad nebude vadit, když se s Vámi občas podělím o svůj zážitek, i když ne v takové míře jako doteď. Ale co vám říkám s jistotou to je, že o mně určitě ještě uslyšíte.

Děkuji Vám za příjemnou atmosféru soutěže, za to, že jsem se mohla alespon o něco zlepšit ve psaní a za váš čas, který jste tomu věnovali.

Vaše Květa

P.S. Zítra se ještě ozvu, protože vysvědčení není stereotypní záležitost ne?

 

Květa Cinglová, Slaný
29. 06. 2010, 20:38


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Lukáš
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.41%

Spíše ano
graf

17.36%

Spíše ne
graf

14.26%

V žádném případě
graf

19.97%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1227
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát