Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 18. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Bazén ano či ne?

Když rodiče začali stavět baráček, tak chtěla máma mít konečně vlastní bazén,byl to trochu problém, protože na naší malé zahrádce moc místa nebylo. Ale to by nesměl být táta šikula, který vždy najde řešení.

Prodloužil garáž a na tu postavil bazén. Je to opravdu moc romantické, když večer sedíte na balkoně a do tmy svítí světla bazénu a nebo když si leháte do postele a slyšíte šplouchat vodu a světla házejí roztodivné stíny.

Říkáte si idylka, ale omyl, to je jen zdání. Každý rok čištění po zimě, což se samozřejmě dělá v tom největším vedru a vy marně toužíte, aby byla možnost už si zaplavat.Potom napětí, když je za dva dny bazén napuštěn, zda bude opět, tak jak vloni , protýkat voda  do garáže.

A to naštvání, když opět teče. Někdy se to uklidní samo, někdy musíme vypustit a opravit spáry, zkontrolovat dlaždice a tak podobně.

Včera , když jsem se vrátila domů, tak byl bazén téměř plný. No sláva zajásala jsem, konečně je tady letní počasí a tak osvěžení přijde k chuti. Dokonce jsem se vyhnula i čištění bazénu.

Má radost byla předčasná. Po příchodu domů ze školy (ano čtete správně, jsme jednou z mála škol, která ještě nemá prázdniny), jsem se vrhla do vody, no trochu to záblo, ono to chce přece jen trochu času na ohřátí, ale vydržela jsem to.

V tom slyším taťku jak haleká z garáže :Jseš normální? Okamžitě vylez a pojď mi pomoct, tady je všude potopa!!“ Hm, tak mám zase po radosti, rosničky předpovídají 35 stupňů ve stínu a my budeme mít prázdný bazén.

Ale možná, že to opraví brzo, čekáme totiž návštěvu a to je vždy takový katalizátor na vše co se nestihlo udělat.

Takže díky má milá návštěvo, snad to dobře dopadne a já už se budu moct v pátek ráchat v křišťálové vodě

Kateřina Oslejšková, Hradečno Nová Ves
29. 06. 2010, 23:11


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Lukáš
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.41%

Spíše ano
graf

17.36%

Spíše ne
graf

14.26%

V žádném případě
graf

19.97%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1227
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát