Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 18. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Opět středa aneb soutěž končí

Ahoj,

Můj dnešní článek je poslední v tomto měsíci a také poslední v tomto soutěžním kole. Jsem moc rád, že jsem se mohl účastnit soutěže a podělit se s Vámi o své články a příběhy, které se odehrávali jednotlivé dny. Předem se omlouvám, že jsem nedokázal psát každý den, ale občas mě tlačil čas a někdy se mi do toho vůbec nechtělo. Ale každý máme své chvilky.

Dnešní ráno bylo hektické. Když jsem se probudil a chtěl se vysprchovat, tak nám někdo uzavřel v ulici přívod vody, jelikož tu dělají novou kanalizaci a chodníky. Pokaždé se sprchuji ráno, takže jsem si vzal ručník a mýdlo do práce v naději, že poteče voda alespoň tam. Do Kladna jsem dorazil na devátou hodinu a musel jsem čekat, až mi přivezou jiné služební auto, jelikož to mé předchozí museli odvézt na technickou. Takže další zdržování, ale měl jsem alespoň čas se vysprchovat. A voda tekla, ale studená. Mám já to dneska štěstí… to měla být ironie.

Kolem jedenácté jsem vyrazil na rajon, alespoň, že jsem měl málo balíků. Má první zastávka byla u hasičů. Měl jsem pro ně dva balíčky. Jeden byl jen na podpis a druhý na dobírku. Strávil jsem tam skoro půl hodiny, jelikož se pani nemohla rozhodnout, zda zaplatí za ten balík. Nakonec mi řekla, že ho nechce a ať jí napíši oznámení. Kdyby to řekla rovnou, tak bych měl hned lepší náladu. Ach jo. To nám to ten den ale začíná.

Asi kolem jedné hodiny jsem doručoval v lokalitě, kde se nachází panelová zástavba. Konečně se mi to krátí a hurá domů.  Moje celodenní nálada je v rozpacích, nejdřív jsem nic nestíhal a pak jsem domu dorazil dříve než obvykle.

Další zjištění je, že mi asi vyhořela baterka u auta.  Další varianta je že se záhadně vybyla během dvou hodin, kdy bylo vše vypnuté.  Auto mi nejde ani odemknout, jelikož má centrální zamykání. Jsem zvědav, jak se zítra dostanu do práce, asi MHD neboli „sockou“.  A do toho jsem se dověděl ještě zprávu, z které je mi smutno, ale tu si nechám pro sebe.

Přeji hezký večer

Váš Standa

Stanislav Jiří Koníček, Slaný
30. 06. 2010, 22:10


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Lukáš
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.41%

Spíše ano
graf

17.36%

Spíše ne
graf

14.26%

V žádném případě
graf

19.97%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1227
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát