Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 18. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Spousta práce v několika dnech

Dobrý večer,

Dnes konečně končí můj třídenní maratón. Abych vše vysvětlila, v krátké době oslavím životní jubileum ( no , nevím kdo vymyslel výraz životní jubileum), a protože mám moc prima kolegy, tak jsem se rozhodla, že je řádně pohostím. Akorát jsem si to moc dobře nevybrala. Venku vedro, takže skvělé počasí na to stát u trouby a péct tyčinky, košíčky, ovocné řezy , koláčky , kremrolky slané i sladké a já nevím co ještě. Dnes navíc příprava bramborového salátu, množství různých pomazánek a samozřejmě nákup pití a ovoce.

Volno si vzít nemůžu, protože v práci máme závěrku a ještě zastupuji kolegyni, která onemocněla. Tak teď čekám až se dopeče bábovka a pak snad konečně půjdu spát.

Ale to ještě není jisté, náš hafíček se rozhodl, že se trochu proběhne a už je venku víc než hodinu. Zřejmě někde hárá fena a tak budu muset vyrazit s baterkou za ním a hledat ho.

Víte on je takový poutníček, jednou, to byl ještě v plné síle, zmizel na celé tři dny, dneska už je to starý, pohodlný pán a tak doufám, že ho brzo najdu.

Omlouvám se, že můj poslední příspěvek je krátký, ale opravdu už jsem utahaná.

Takže dobrou noc a někdy u nějaké jiné soutěže nashledanou.

Ivana

Ivana Oslejšková, Hradečno
30. 06. 2010, 22:50


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Lukáš
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.41%

Spíše ano
graf

17.36%

Spíše ne
graf

14.26%

V žádném případě
graf

19.97%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1227
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát