Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pátek 19. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Ty slunečné dny mě jednou asi zabijí..

Krásné dobré jitro. Tak jak se tu máte? Přijměte prosím omluvu za to, že jsem se teď neozývala. Věřte, že bych moc ráda seděla u svého počítače a psala články, ale mám dobré obhájení na to, proč se tomu tak nestalo.

Náš byt je úplně nahoře, v činžovním domě, kde bydlíme. Můj pokoj je směrován tak, že do něj od rána do podvečera svítí sluníčko a je tu opradu nedychatelno. Dá se tu trochu žít pouze s větrákem. Naneštěstí je tu i počítač, který jsem ani nezapínala. A jak už víte, máme dvorek, společný s celým domem, ale i přesto jsme si koupili takový menší bazén, do kterého se vejdou čtyři lidé. Celé dny jsem strávila u bazénu eventuelně ještě i v něm nebo prostě opalováním a učením se na zkoušky do autoškoly, jelikož ve čtvrtek mě čekají.

A co že se přihodilo nového? Mám zase nemocného pejska. Ale nijak zvlášť, je to moje malá rozmazlená hysterka, jak tvrdí náš pán veterinář. Nikdo jí nic nedělá, jen se chce podívat kde a proč jí to bolí a ona ječí a píská jako na lesy, takže si lidé čekající před ordinací musí myslet, že jí tam společně s veterinářem vraždíme. Ale není tomu tak. Vtěšinou se vůbec nic neděje, kromě toho, že Meginka se strachy ráda vyčůrá veterináři na stůl, kde ošetřuje zvířata.

A co že jí tedy je? Jednoduše, má zánět v oušku, protože jsem jí předvčírem pustila na dvorek, kde lítala a poté skočila do vaničky, ve které si omýváme nohy než vlezeme do bazénu. Tam se chvíli cákala a když se jí to už omrzelo, rozhodla se takto mokrá vyrachtat v písku. A zánět byl na světě. Písek a voda ve spojení s psím ouškem nic moc. Ale je v pořádku, veselá, milá, hravá i hyperaktivní, takže tak strašně to zase není. Je jen trochu víc rozmazlená a extrémně hysterická.

Přejí krásný den, můj bude stráven zase u bazénu.

 

Květa Cinglová, Slaný
04. 07. 2010, 10:33


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Michaela
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.45%

Spíše ano
graf

17.35%

Spíše ne
graf

14.25%

V žádném případě
graf

19.95%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1228
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát