Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 10. dubna 2021 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

To počasí

 Dnes ráno jsem měla velký problém se vzbudit. Poslední dobou v noci moc nespím, hlavně chodím spát pozdě a brzy ráno vstávám. Takže tuhle první noc mého prodlouženého víkendu to bylo opravdu těžké. Měla jsem v plánu vzít kamarádku ke koním, protože už dlouho u nich neměla možnost být. Vstala jsem a připravila se. K obědu byla skvělá pizza a mohlo se vyrazit.

 Když jsme dorazily, vše jsem jí tam ukázala a představila koně se kterými se teď vídám. Teď jezdím v Přelíci, protože Smečno se pomalu, ale jistě rozpadlo. Když nám koně majitel pátek 13. v srpnu prodal, nevěděla jsem jestli u koní ještě zůstanu, ale povedlo se. Od 1.záží začínám pracovat s pětiletým valachem jménem Rodos. Je málo zaježdění, takže je to s ním strašně složité. Už jen to, že musíme pracovat na důvěře, ale snad to nějak zvládneme.

 Kamarádce se hrozně líbili, ale pršelo, takže jsem jí nemohla ani svézt. Ovšem špatné počasí nám nemohlo zabránit, aby jsme si udělaly krásné odpoledne. Trávily jsme ve stáji a čistily koně. Hodně dobře jsme si popovídaly a pak se rozhodly, že domů se vrátíme pěšky. Přeci jen je to kousek, ačkoliv špatné počasí nám to moc neusnadňovalo.

Dnešní den jsem si díky ní užila a myslím, že není poslední. Teď už jen odpočívat a přemýšlím, že si vezmu nějakou knihu a budu číst nebo dokonce budu pokračovat ve své rozepsané, spíše jí musím napsat znova, protože jsem nedávno musela přeinstalovat počítač a nějak jsem si to zapomněla uložit, takže všechna moje práce byla k ničemu. Tak přeji příjemný zbytek dne!

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Rodos
Kliknutím zvětšit
A tady mu dávám pusu..

Kateřina Cibulková
25. 09. 2010, 17:05


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  4 b. = dobrý  3 b. = ujde  2 b. = nic moc  1 b. = slabý

Příspěvek ještě nebyl hodnocen

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Darja
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

44.79%

Spíše ano
graf

17.65%

Spíše ne
graf

14.13%

V žádném případě
graf

23.43%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2074
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát