Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 10. dubna 2021 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Práce bude hodně

 Ve škole jsem byla nedočkavá, je tu přeci víkend. Stejně jsem byla velice překrásně překvapená, když paní profesorka na matiku zvolala mé jméno a oznámila mi, že z písemné práce mám za dva. Byla jsem opravdu ráda, protože matika je jeden z předmětů na OA Slaný, kterého se bojím. Poté nastala tělesná výchova, vůbec jsem cvičit nechtěla, přitom mi cvičení nevadí. Nakonec jsem si to, ale užila. Hráli jsme basket. Vždy jsem si myselala, že jsem na to levá, ale dnes se mi podařilo dát spoustu košů, za které dostala jedničku. Avšak střílet na koš je jedna z maličkostí, driblování mi už tak nešlo.

 Konečně nastal čas, kdy jsem mohla jít domů a začít plánovat na víkend. Napsala jsem opět své kamarádce a vyrazily do Přelíce. Povídaly jsme si a vyčistily Rodose, kterého mám nastarost. Vzala jsem ho pod sedlo a svezla kamarádku, protože už rok na koni neseděla, myslím, že jsem jí udělala radost a to mě potěšilo.Stejně vím, že tam budu mít ještě hodně práce, protože zajezdit někoho tak paličatého jako je Rodos je celkem nereálné. Doufám, že za pár let se tomu jen zasměju, neboť teď mne čeká cesta plná pádů.
 
 A největší mé pobavení dne? Zastavil u nás postarší pán a pověděl nám, že vypadáme inteligentně a tak se posadil, začal vyprávět své zkušenosti o bílkovinách, letadlech, o lidských částí těla a spoustu dalšího. Kdyby jste tam někdo z Vás byl, určitě by jste pochopili, proč to bylo tolika humorné. No, myslím že je na čase spát. Tak hurá do postele.

Kateřina Cibulková
01. 10. 2010, 23:34


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  4 b. = dobrý  3 b. = ujde  2 b. = nic moc  1 b. = slabý

Příspěvek ještě nebyl hodnocen

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Darja
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

44.79%

Spíše ano
graf

17.65%

Spíše ne
graf

14.13%

V žádném případě
graf

23.43%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2074
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát