Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 30. listopadu 2023 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Dokonalá cizinka

Cizincem je téměř každý. Nikdy nikoho neznáme tolik, aby jsme mohli říct, že to cizinec není. Já jsem potkala na internetu cizinku, která je z Moravy. Všechno to začalo před rokem a půl. Na jedné virtuální, blogové stáji jsem měla koně a ona se tam zrovna přihlásila. Ještě nevěděla jak se co dělá a proto ji záhy vyhodili. 

Druhý den jsem viděla její přihlášku na mé virtuální stáji se vzkazem, jestli mne může poprosit o ICQ. Její žádosti jsem vyhověla a vše jí vysvětlila. Občas jsme si napsaly, ale nevěděla jsem odkud je. Jenou mi řekla, že je z Moravy a pak jsme se začaly zbližovat a stále více jsme si psaly.

  Jak čas plynul, stala se cizinka mým nejlepším internetovým kamarádem. Den co den jsme si zapáleně psaly a moc se na sebe těšily. Vždy bylo o čem si povídat. Občas jsme si poslaly dopis s nějakým dárečkem a ani na Vánoce jsme na sebe nezapomněly.

Pro mne to byla dokonalost sama, neboť jen ona mi tehdy dokázala pomoci, ačkoliv ode mne bydlí 404,5 km. Nikdy mne nezklamala a já jí opravdu důvěřuji. Byla tu semnou,když se všichni ke mne otáčeli zády, jen ona mi vždy řekla: ,,Beruško, neplakej, mám tě ráda a jsem tu s tebou!"

    Děkovala jsem, že mám někoho jako je ona. Také má velké nadání. Krásně hraje na kytaru a ještě lépe zpívá. Když pro mne jednou zazpívala písničku, byla jsem opravdu dojata a vždy, když jsem jí poslouchala, chtělo se mi plakat, protože tu není vedle mne. Ještě mne seznámila s Terkou, která je také z Moravy. Založily jsme si internetový klub a držíme spolu dodnes, i když si třeba tolik nepíšeme. Stále doufám, že nám někdy vyjde ten tábor a my se sejdeme. 

Ačkoliv to není cizinka z Francie, Anglie nebo Itálie, je to cizinka, která mi otevřela oči a dodala kus odvahy. Cizinka, ke které jsem vždy vzhlížela a měla ji jako vzor. Cizinka, která tu byla, když jsem ji potřebovala. 

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Tak to je ona Klarisa..
Kliknutím zvětšit
I ona má ráda koně a to nás hodně spojuje..

Kateřina Cibulková, 2.ZŠ Slaný, 9. ročník
28. 02. 2010, 16:24


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Příspěvek ještě nebyl hodnocen

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Ondřej
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.38%

Spíše ano
graf

17.59%

Spíše ne
graf

15.23%

V žádném případě
graf

23.80%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2916
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát