Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 23. září 2023 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Hodnocení na slánských listech!!

Jak říkala Bětka !!Je tu divné hodnocení .Někteří mají hezké články a hodnotíte to dobře .Jenže to hodnocení mně nepříjde moc pěkné.Někomu dáváte jen za takovou maličkost -fotky 20 bodů !A když někdo napíše něco pořádně, tak je to za málo bodů.

 Toto hodnocení se mi opravdu nelíbí ,a chtělo by to změnit !!Chápu, když někdo napíše jen tři řádky ,tak je samozřejmé, že nebude mít hodně bodů.

Ráda bych tu chtěla mít také víc rubrik.Už někdy nevím, co mám psát a většinou si vybírám básničky nebo pohádky,povídky.

 No,co, budu se muset víc snažit.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Psání do slánských listů
Kliknutím zvětšit
Píšeme rádi ale body jsou nespravedlivé !!

Michaela Hrabánková, 3.ZŠ Slaný, 5. ročník
05. 01. 2010, 07:34


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 1. Čtenáři celkem udělili: 5 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Kačule - 06. 01. 2010, 17:28:31
...
Ano, s tím souhlasím. Fotky, které byly pořízeny čistě jako zachování nějaké události, fotky z dětství a podobně nepatří do soutěže, hlavně pokud je ani nefotil samotný soutěžící. Jenže v případě tady slečny mám pocit, že se jedná jen o to, že se cítí ukřivděně, má pocit, že si zaslouží větší počet bodů a proto sýčkuje. A to bych řekla (nemyslím to teď jako urážku), že zrovna její bodování je odpovídající...

Katuleee - 06. 01. 2010, 15:33:03
Káťa
Také si myslím, že hodnocení je v celku spravedlivé, občas sice nějaké to obodování úplně nepochopím, ale jinak bych řekla, že spravedlnost tu je. K těm fotkám mám dojem, že Míša spíš narážela na ty, které přidala Bára. na těchto fotkách je totiž ona sama, jsou foceny kdyžbyla ve školce a podovně... To mi jednoznačně také nepřijde fér. Nechat se vyfotit není umění, není to o talentu a to tvdím i přesto, že se sama nechávám fotit profesionálem.

Kačule - 05. 01. 2010, 22:51:25
body
No vidíš. A někdo naopak dostává mnohem víc bodů, než si osobně myslí, že by si zasloužil. :-D Je to subjektivní, ale osobně si nemyslím, že by bylo hodnocení nespravedlivé... To bylo když ještě záleželo na bodování čtenářů, tam šlo jen o to, kdo měl víc přátel. Takhle je to podle mě správné a objektivní. Zamysli se, hodnotí lidé, kteří o tom, jak vypadá a jak nevypadá kvalitní článek, asi něco vědí...

A poslední věc. ,,Někomu dáváte jen zaTAKOVOU MALIČKOST -fotky 20 bodů !" Tahle věta se mi fakt nelíbí. Ten, kdo fotografie pořizuje si s nimi dá nějakou tu práci, vloží do nich kus sebe. Dají se považovat za umění (nemluvím o momentkách a fotkách před zrcadlem s našpulenou pusou vyfocené mobilem). Proč by měly mít menší váhu než články? Není hezké na úkor všech, kteří si dají tu práci pořídit co nejlepší snímky a mají z nich radost, vypustit z pusy, že je to ,,jen taková maličkost."

Katchulka33 - 05. 01. 2010, 17:49:34
body
Podle mě je hodnocení naprosto spravedlivé..A k těm fotkám- I focení je podle mě pro novinařinu důležité?..Co by to bylo třeba za Slánské listy bez fotek? Nebylo by to tak pestré.. =)Si alespoň myslím já..=)

Dnes má svátek Berta
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.26%

Spíše ano
graf

17.72%

Spíše ne
graf

15.13%

V žádném případě
graf

23.89%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2855
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát