Kliknte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 7. prosince 2021 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Zpráva třídního učitele

Milý pane řediteli,

Velmi ráda bych si postěžovala na třídu, která mě již pět let nepřetržitě a velmi snaživě ( dokonce nepopírám, že úspěšně ) dohání k šílenství. Jsou neukáznění, vulgární, naprosto negramotní, nepořádní a zcela pasivní k probírané látce, ke mně samotné i k pravidlům slušného chování. Řekla bych, že vyměnit je za stádo opic, byla bych na tom lépe. Velmi obdivuju kolegyni Holanovou, která byla jejich třídní dlouhé dva roky a odvezli jí do blázince „ teprve “ minulé úterý. Budu upřímně litovat dalšího povinného dobrovolníka, který se odváží do této jámy lvové vstoupit!

Omluvte prosím mou mluvu a možná až přílišnou upřímnost, ale bohužel nemám již jiných slov, neboť mě většina žáků připravila o celou mou bohatou slovní zásobu a skoro celé sebeovládání. V posledních letech se z přísné profesorky Patřičné ( tedy mě ) stal tur domácí, kur domácí a spousta dalších přirozených věcí, ze kterých tito nedospělci udělali jen pouhou frašku a nemají sebemenší stud vmést mi je do očí. Opravdu jim katastrofálně chybí taktnost !

Jejich chování nemá vliv jen na mě, ale na celou mou rodinu a široký okruh přátel. Vracím se za tmy, jelikož musím uklízet papírky, milostná psaníčka, rozlamané pastelky, posmrkané kapesníky, obaly od svačin a to ještě nemluvím o tom, jak příšerně to v celé třídě zapácha voňavkami, které na sebe dívky této třídy plincají během hodin dějepisu. Nesmíte se mi divit, že po tomto zážitku přicházím domů unavená, rozladěná a neschopná cokoliv dělat, natož vařit večeři, luxovat a uklízet. Minulý týden sem dokonce byla nucena navštívit rodinného psychologa, protože jsem manžela oslovovala příjmením a stále ho okřikovala ať mlčí nebo že mi dá index!

Dávalo mi opravdu velký problém zařadit se po všedních dnech do normálního života, jelikož jsem se celý víkend dávala dohromady z depresí a velmi nízského sebevědomí, které mi uštědřili. Většina dětí jsou mazaní jako ranní chleba s máslem a dokáží výborně manipulovat a využívat vlivů svých majetných rodičů !

Tím by bylo celé mé upozornění uzavřené. Také Vás chci poprosit, zda by se při rozhodování třídnictví nad touto třídou mohlo na mě trošku pozapomenout. Předem děkuji za vyslyšení.

Patřičná


Lada Dvořáková, 3.ZŠ Slaný, 9. ročník
19. 01. 2010, 19:20


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 3. Čtenáři celkem udělili: 15 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Ambrož
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

44.73%

Spíše ano
graf

17.43%

Spíše ne
graf

14.34%

V žádném případě
graf

23.50%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2238
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát