Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 16. června 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Svět je plný bláznů

,,Svět je plnej bláznů, a opravdovej chlap je vzácnost." zpívá se v jedné známé písničce. Je ještě nějaký ten opravdový chlap nebo klučina? Co chtěla zpěvačka tou písní naznačit? Že žádný neexistuje?

Promiňte pánové, ale co když měla pravdu? Co když se prostě jen nesnažíte? Odjakživa se dámě mají dvořit muži, pokud dobře vím. Ale v dnešní době? Nevím nevím. Schválně, kdo se stydí víc? Poslední dobou se setkávám spíše se slečnami, které si jsou za svým "cílem". Kluci jsou pro ně jako kořist. Stačí jen vyčkat, skočit a nepustit. Naslibovat, co hrdlo ráčí a během chvilky mají omotané tři kluky kolem jednoho prstu. Jak je to možné?

Teď určitě pánové skřípou zuby a říkají, že to není pravda, ale bohužel je. Dám Vám příklad, abyste mi uvěřili. Jdem s holkama na diskotéku, přijdou nějací kluci a pod záminkou, abychom jim věnovaly tanec, nás pozvou na nějaký nápoj. Jistě, že alkoholický. Mno, a co uděláme my milé dámy? Dáme si paňáka a zdrhneme jim. Stojí nám za tanec? Ani ne. A co udělají kluci? Naprosto nic, namachrovaně odejdou, ale v duchu přemýšlí: ,,Co jsme udělali špatně?". A my jen mávnem rukou a vyhlížíme ty fešáky, co se vzadu stydí a jen doufáme, že se odhodlají a přijdou. Marně. Sice po nás hážou očkem, ale to nám nestačí. Je to kruté, ale pravdivé. Hodný holky se dostanou do nebe, ale věřte tomu, že zlobivý se dostanou všude. A proto cituji další kousek výše zmiňované písničky: ,,Přijď a měj mě rád."

A co jsem chtěla tímto článkem pánové říci? Buďte dravější, nevzdávejte se tak snadno. Každý jsme nějaký. A když už vyfasujete nějakou tu facku, tak to za to stojí ne? Co když Vám to zrovna s tou slečnou výjde a bude to láska na celý život? Pšššt, už Vám do toho nebudu kecat. Všichni jsou blázni, Ty jsi letadlo (ano Ty milý čtenáři) a já jsem ocelová ponorka. Přeji krásný den, Isabela.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Jeden takový pohled....a budou se dít věci:)

Isabela Moravcová, Gymnázium Slaný, 3. ročník
09. 12. 2009, 15:56


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 11. Čtenáři celkem udělili: 55 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Adolf
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.12%

Spíše ano
graf

17.72%

Spíše ne
graf

15.27%

V žádném případě
graf

23.89%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3098
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát