Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 25. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Tři v jednom

Sport, tak to je můj báječný kámoš, chodím s ním ven, hrajeme si na pískovišti, nebo na vojáky, kdysi dávno jsem ho přemluvila i na skákání do bláta, náramná sranda. Sport prostě miluji a nevzdám se ho ani za nic. Kdyby nebylo sportu, tak nežiji, asi bych nevydržela být pořád doma a číst knížky, hráblo by mi z toho.

Fuj, ble, jsem to ale lhářka, až mi vylítlo písmenko z klávesnice. Lhát se přeci nemá. Já a sportovat? Dobrý vtip. Myslím, že na sport má svět jiné lidi a já mezi těmi vyvolenými opravdu nejsem. Popravdě si ani nedokážu představit na jaký sport bych se hodila, na gaučing? Tak ten provozuji pořád. Že by to byl fotbal? Promiňte, ale opravdu ne. Nehodlám se honit za míčem se spoluhráčema, když si můžu vzít vlastní a kopat do něj sama.

Když se nad tím zamyslím, tak vlastně sportuji dvě hodiny týdně, a to v pondělí ráno. Jistě, je to tělesná výchova ve škole, ale tam stejně zlobím a dělám blbosti se spolužačkama. Pan profesor někdy nevěří svým očím, co dokáží skoro dospělé slečny.

Nejraději bych si zahrála vybíjenou, ale to nemůžem, protože se říká, že je to hra pro mrňata. Hra pro mrňata? Tak s tím teda nesouhlasím, spíš si myslím, že by si slečinky zlámaly nehtíky a to opravdu nikdo nechce, kdo by je pak poslouchal?

V hodinách tělocviku často hrajeme volejbal. Tak tento sport mě ničím nenadchl, mám jen omlácené ruce od podávání, kdo si má pak další hodiny zapisovat výpisky, skoro se nedá udržet propiska, tak ne no, propiska se dá udržet, ale stejně je volejbal šikaná.

Minulou tělesnou výchovu jsem se, ale nasmála. Dorazilo docela málo holek. Kluci byli s náma náhodou v jedné hale, ano, myslím Biosku. Pan profesor si došel pro tři kluky, které přiřadil k nám a víte co jsme hráli? Správně, volejbal, hurá. Kluci nám to tam ze začátku pěkně kazili, všechny holky umíraly nudou, ale najednou se ozvala rána, Tonda uštědřil kopanec míči, ten přelítnul síť a spadnul rovnou do basketbalového koše. Nastalo hrobové ticho. Všichni se dívali na profesora a chtěli vědět, co udělá, ale ten se začal smát. Od té chvilky byl tělocvik o něco zajímavější, začal nás docela bavit, pak už jsme hráli pořádně, teda jestli se to tak dá nazvat, ale na Tondův triumf, zvládnutí tří sportů najednou (volejbal, nohejbal a basket) se zapomenout nedá.

I když jsem odpůrce sportu, tak si myslím, že při něm může být i sranda, když se sejde dobrá parta, tak každý sport je pak příjemně stráveným okamžikem. A to je přeci lepší, než se nudit doma.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Volejbal... no, nemám co dodat.

Isabela Moravcová, Gymnázium Slaný, 3. ročník
11. 02. 2010, 13:16


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 7. Čtenáři celkem udělili: 30 bodů. Průměrný počet bodů: 4.29

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Filip
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.25%

Spíše ano
graf

17.61%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.87%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3066
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát