Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 25. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Sportuji co to jde!

  Jak jsem již jednou psala. Nejsem moc sportovně založená. Nejsem žádný talent, ale když se snažím dokážu udělat spoustu věcí, ve které jsem ani nedoufala. 

Když jsem začala gymnastikou, vypadalo to, že mám nějaký sport, který by mne mohl bavit. Třeba by mi to i šlo. Jsem začátečník, to nemůžu být dobrá, ale když jsem šla na závody, které pro mne nedopadly dobře, smutně jsem s tím skončila.

  Dobře tak gymnastika není pro mne. Zkusím jezdit na kole a na kolečkových bruslích. Opět jsem měla pocit, že jsem objevila sport pro sebe. Zápaleně jsem každý den jezdila. O prázdninách se mnou jezdíval děda okolo rybníků do Slaného na nádraží, kde jsme si dali pití z automatu. Překonávala jsem vzdálenosti, ale nastala zima a sněhu bylo plno. Znovu jsem pokrčila rameny a hloupě to vzdala. Když nemůžu jezdit přes zimu, nebudu se tomu přeci věnovat pořád.

O míčových hrách ani nemluvím. Třeba fotbal mne bavil, ale říkám si, že ani ten se pro mne nehodí. Co jsem tedy měla dělat? Už jsem nevěděla kde mám hledat. U sportu jsem tedy zůstala jen při hodině tělesné výchovy.

    Jenže mne něco scházelo. Celý den sedět u počítače, nechodit ven a nemít žádný kroužek jako ostatní. Litovala jsem,ale když mne napadlo, že bych se mohla zkusit věnovat jízdě na koni, ulevilo se mi. Je to těžký sport, se živým nástrojem, kde bych mohla být dlouhou dobu, kde bych mohla vyzkoušet co ve mne je. Tentokrát mne to nezklamalo. Ježdění jsem si našla a ačkoliv jsem na tom pořád dost špatně, vím, že to je to, co jsem hledala. U toho už chci zůstat! Třeba se ve mne ten talent jednou objeví.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Hoodně stará to fotka- To bylo na výstavě koní v Královicích

Kateřina Cibulková, 2.ZŠ Slaný, 9. ročník
28. 02. 2010, 21:52


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Příspěvek ještě nebyl hodnocen

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Filip
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.25%

Spíše ano
graf

17.61%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.87%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3066
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát