Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 25. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Mix...snad všeho

Uź jako malá mě rodiče nedá se říct nutili, ale poslílali na různé kroužky. Ať to bylo cokoliv, keramika apod. u mě se uchytilpředevším sport. Jako malá sem prý mohla dělat auqabellu, mohla jsem bruslit, tancovat latinu atd, ale nic jsem nestíhala z časových důvodů. Přestěhovali jsme se na vesnici. Jo, kdyby to byla normální vesnice, ale tahle v podstatě neexistuje. Není na mapě, adresa se píše z vedlejší vesnice pod kterou patříme. Tím pádem tu nic nejezdí a sem odkázaná na rodiče nebo autobusy co jezdí o pár vesnic dál. Proto jsem všeho musela nechat. PAk když už se to nějak vyřešilo, musela  jsem na operaci. Byla trošku složitější, takže jsem měla osvobození z tělocviku. Snad 99%holek u nás ve třídě mi to závidělo jak nemusím cvičit, běhat, jrát ty hry a tak.. Ale já tam seděla na lavičce, nudou a zlostí jsem si rvala vlasy, že nemůžu cvičit. Baví mě to. Dokonce i když se jde někamnakupovat a hraje hudba nedá mi to, a musím se alespoň lehce pohybovyt do rytmu. Je to směšné, ale nejde to ovládat.  Také běh...strašně ráda běhám vytrvalostní běhy...jenže tím že mi vypadává koleno jsem trochu omezená, takže při jakémkoliv sportu musím mít ortézu.

Minulý rok a letos pokračuji, v tancování Hip Hopu. Jezdíme i na závody jsme doost úspěšní. Jsem za to moc ráda. Baví nás to, a máme k tomu určitý vztah.  Ale i zde platí to, že musím mít ortézu.

Nejvíc mě štvou lidi, kteří bydlí ve městě a mají možnost takhle někam chodit a nevyužijí jí. Co pak máme říkat my? Chudáci dojíždějící..=)

A s tím se mi taky pojí motosport. Také už od malička vyrůstám mezi motorkama. Děda, strejda, táta...všichni jezdí na motorce.. i můj 9.letý brácha má 4kolku a motocrossku. Já si počkám na příští rok, kdy mi bude  (přesně) 16 a udělám si řidičský průkaz na 125ccm. Budu jí hlavně používa tjako ten dopravní prostředek, ale zábavu to určitě nemine...=)

Klára Dundrová, 2.ZŠ Slaný, 9. ročník
20. 10. 2009, 20:03


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 12. Čtenáři celkem udělili: 53 bodů. Průměrný počet bodů: 4.42

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Filip
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.25%

Spíše ano
graf

17.61%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.87%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3066
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát