Klikněte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 29. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Sport, jenž mě baví.

Já nemám jenom jeden sport, který se vyvyšuje nad dalšíma. Před rokem jsem skončil s florbalem, jenž jsem hrál pět let. U tohoto sportu jsem si vyzkoušel všechny pozice kromě trenérské židle.

Na začátku jsem byl takovým univerzálem, poté jsem se asi na půl roku přesunul do útoku. Na tento sport jsem nalákal jednoho kamaráda ze školy, jenž mě udivil svými výkony v brance. Nalákal mě na tuto pozici, kde jsem se postupně zlepšoval. Od rodičů jsem dokonce k Vánocům dostal brankářské rukavice.   

Na začátku čtvrtého roku jsem ale zjistil, že mě to v brance už nebaví a začal jsem nastupovat do útoku, kde se mi velmi dařilo. Opět jsem k Vánocům dostal flórbalovou hokejku, jenž určitě nemohla patřit do třídy levných hokejek. V posledním roce jsem zjistil, že mě tento sport už nebaví a přestal jsem ho tedy hrát.

 

Teď už nemám žádný přednější sport. Občas si s kamarádem zajdu zahrát fotbal, kde si zaberu post brankáře, jelikož se mi po tomto postu stýská. Dále se občas věnuji běhaní a někdy i skoku do dálky. V zimě, když to počasí dovolí, si zajedeme s tátou na hory zalyžovat.

 

Pasivní sport

 

Teď v tomto ročním období se, ale nejvíce věnuji sportu, jenž hodně lidí zná a tím je koukání na sportovní zápasy v televizi. Nejčastěji sleduji fotbal a hokej. Mezi můj oblíbený český tým patří AC Sparta Praha ve fotbale a v hokeji je to HC Sparta Praha. Tento rok se koukám na zápasy fotbalové Evropské ligy, kde  právě Sparta hraje. Na fotbal se koukám s mým taťkou, který fandí komu jinému než Spartě.

           

Jan Klempíř, 3.ZŠ Slaný, 9. ročník
02. 11. 2009, 21:08


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 7. Čtenáři celkem udělili: 33 bodů. Průměrný počet bodů: 4.71

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Ferdinand
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.25%

Spíše ano
graf

17.61%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.87%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3066
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát