Kliknte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 16. ledna 2019 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

PLUTOFEST 2010

Tak se rok s rokem sešel a opět tu máme léto a sním spojené a celý rok očekávané kulturní, společenské a jiné zajímavé akce, mezi které bezpochyby patří i letní hudební festivaly. A právě na jeden takový bych Vás všechny chtěl pozvat. Jedná se již o 6. ročník hudebního festivalu ve stylu rock,  beat, punk, ska a metal. Letošní ročník se koná v sobotu 24. 7. 2010 od 13:00 hod na fotbalovém hřišti v Peruci (okres Louny) ve spolupráci s OÚ Městyse Peruc.

Během celého hudebního dne se představí celkem 14 kapel, jak začínajících tak i profesionálních. Na začátku celého festivalu se představí čtyři mladé začínající kapely: Whinday, Alterego, Animal Space a No Sozsky. Trhákem festivalu je liberecká metalová kapela Krucipüsk, která jezdila tour spolu s kapelami Kabát nebo Divoký Bill. Dalším neméně známým uskupením je pražská punk-rocková kapela Jaksi Taksi. Z Liberce přijede zahrát, stejně jako loni, revivalová kapela Motöthead. Posluchači se mohou také těšit na mladou kladenskou kapelu Kapišto, která má zkušenosti s koncertováním od malých klubů až po obří festivaly, hrající převážně ska-rock kombinovaný s punkem, popem a funkem. Mezi dalšími hudebníky se představí ze Zábřehu oblíbení punk-rockoví Punk Floid, lounští Joe Purple, jirkovští rockoví instrumentalisté Con Carne. Z Prahy dorazí Nahoře Pes, kapela, která si zahrála coby předskokan s kapelami Znouzecnost, Laura a její tygři, -123 minut aj. Nebude chybět ani roudnický Vynález Zkázy, jenž se svým rockovým repertoárem vystopoval s Divokým Billem a Arakainem.

Úplný závěr Plutofestu 2010 bude patřit místní perucké zábavové kapele Žlutej Pluto Pes, která na festivalu oslaví své 30. narozeniny.

Vstupenky jsou v předprodeji za 200 Kč v síti TicketPro, HyppoStar Slaný, Hagas Servis Louny, Elmont Peruc, restaurace U Zámku Peruc a hostinec v Charvatcích. Občerstvení a stanové městečko bude zajištěno. Celý program najdete na stránkách www.plutopes.cz.

Za pořadatele se na vás těší Martin Štorek

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
plutofest
Kliknutím zvětšit
plakát plutofest 2010


05. 07. 2010, 18:58


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  4 b. = dobrý  3 b. = ujde  2 b. = nic moc  1 b. = slabý

Příspěvek ještě nebyl hodnocen

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Drahoslav
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

47.58%

Spíše ano
graf

17.58%

Spíše ne
graf

14.17%

V žádném případě
graf

20.68%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1320
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát