Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 25. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Příběh mé kočky

Když jsme ještě bydleli v bytovce, tak moje sestra našla malé koťátko, které bylo za bytovkou kde jsme bydleli, bylo velmi hladové a slabé, tak ho moje sestra přinesla k nám.Nakrmili jsme ho a velmi jsme si ho oblíbili a dali jsme mu jmeno Micka, protože to byla kočka. Protože jsme byli v bytovce, tak jsme jí měli na zahrádce v takové boudě. Jenomže asi po čtvrt roku jsme se stěhovali do domu. Moc jsme se bali aby se nebála a aby neutekla. Všechno bylo v pořadku a tak s námi byla v domě a občas hlavně v noci chodila ven k nám na zahradu lovit myši i ptáka občas ulovila. Když jsme jeli na dovolenou tak jsme poprosili sousedku aby ji chodila krmit. Všechno bylo v pořádku jenom až když jsme přijeli domu Micka nikde. Volali jsme ji. Měli jsme obrovský strach, že se naštvala, že jsme byli pryč a utekla. Už jsme mysleli, že se nevrátí, když asi po týdnu stála úplně hladová u našich dveří. Takhle se to opakovalo vždy, když jsme jeli na dovolenou. Jednou když byla v noci venku, tak ji někdo postřelil naštěstí to byla jenom diabolka. My jsme nic netušili, ale Micka byla nějaká jiná jenom ležela na studený dlažbě a špatně dýchala.
Tak jsme ji vzali k veterináři. Ten zjistil, že ji někdo postřelil, ale zastavila se o žebro, takže měla obrovské štěstí. Hned ji obědnal na operaci.
Hodně moc jsme se báli, aby to přežila. Ani nemáte ponětí jaké to je, když to zvíře máte moc rádi a pak ho někdo postřelí. Micka šla na těžkou operaci a byl zázrak, že to přežila. Po operaci byla Micka jako mrtvá, jenom ležela a odpočívala vůbec nejedla a nepila. Byla dehydrovaná. Veterinář ji nasadil umělou výživu. Byla na tom moc špatně. Pomalu ji začalo být lépe měla speciální stravu, starali jsme se o ni pořád. Ani jsme ji nepouštěli ven ze začatku. Jenomže potom jí začalo být lépe a začala chodit ven. Už vlastně byla v pořádku a hodně moc se nám ulevilo, že to přežila. Teď už s námi žije čtyři a půl roku a je v pořádku.
Hodně si toho prožila.

Simona Skleničková, Gymnázium Slaný, 7. ročník
20. 12. 2009, 14:35


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 3. Čtenáři celkem udělili: 13 bodů. Průměrný počet bodů: 4.33

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Filip
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.25%

Spíše ano
graf

17.61%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.87%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3066
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát