Klikněte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 29. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Čičí, kdepak jsi?

Dnes jsem byla překvapená, ale i v šoku. Máme velkého psa a přes noc ho necháváme na chodbě. Ráno mě honil čas, tak jsem Sandy nechala doma a upalovala jsem na autobus.

Odpoledne jsem přijela domu první. Když jsem odemykala domovní dveře, tak na mě vylítnul pes a kňučel. Krčila se, jako kdyby něco provedla. Vyběhla jsem schody a šla jsem zjistit, co náš milovaný pejsek provedl. Ke mně do pokoje byly otevřené dveře. Byla jsem v šoku. V tu chvíli mi ztuhla krev v žilách. Sakra. V pokoji mám kočku. Prosila jsem všechny svatý, ať naše čičí je v pořádku. Vrazila jsem do pokoje a v hlavě se mi zmítaly myšlenky, jako pavouk chycený za nohu. Bála jsem se. Co když je po čičince? To bych si nikdy neodpustila. Hlavou se mi honily nejhorší vize. Měla jsem hrozný strach. Ale kočka nikde. Kde je? Žádná krev, chlupy ani nepořádek. To mě trochu uklidnilo. Možná proklouzla ven, ale proč Sandy tak kňučela? To je divný. Kručelo mi v břiše, zašla jsem do lednice a vzala jsem si banán. Když jsem se vrátila do pokoje, tak jsem uslyšela tiché mňoukání. ,,Čičičí, Kočko kdepak jsi?" zavolala jsem. Zamňoukala znovu. V tu chvíli jsem ji spatřila. Byla na nejvyšší skříni, seděla a naštvaně švihala ocasem. Přinesla jsem jí pamlsku, ale až po dlouhém přemlouvání seskočila dolů a začala se lísat.

Najednou mě napadlo: ,,Co vlastně provedla Sandy?". Vyšla jsem ven na zahradu a pejska zavolala. Přišla ke mně a já jsem jí pohladila po hlavě. Zakňučela. Podívala jsem se na ni a našla jsem škrábanec u oka a roztrhlé ucho. No...musím říct, že naše kočka Kočka umí karate a Sandy si to bude navždy pamatovat.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
kočka Kočka
Kliknutím zvětšit
Sandy
Kliknutím zvětšit
teď už si jen spokojeně spinká

Isabela Moravcová, Gymnázium Slaný, 3. ročník
26. 11. 2009, 19:57


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 9. Čtenáři celkem udělili: 45 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Ferdinand
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.25%

Spíše ano
graf

17.61%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.87%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3066
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát