Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 25. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Jak šel čas

Nemám jednu nejoblíbenější hru, mám jich více. Ale ne všechny najednou, postupně. Každou chvíli se mi líbí jiná hra, pokaždé mě fascinuje něco jiného.

 

Když jsem byla hodně malá, hrála jsem takové ty dětské hry jako třeba Gordiho hračky, jo tuhle hru jsem milovala uplně nejvíc. Nebo 101 dalmatinů, to víte, fascinoval mě ten kreslený film. Nebo jsem měla hrozně ráda střílení slepic, Snoopyho atd. Prostě spoustu dětských her. No, ale čím víc jsem rostla a byla vyspělejší začala jsem se zajímat o uplně jiné hry. Jednou mi táta domů přinesl The Sims 2, nejdřív jsem se o to nějak zvlášť nezajímala, ale jednoho dne jsem si konečně všimla té malé nenápadné ikony na ploše s nápisem The sims 2 a řekla jsem si, že to zkusím. No, ale to byl můj konec, dokázala jsem u toho sedět klidně celé odpoledne. Nejdřív jsem si jenom oblíkala simíky, protože jsem ještě nepřišla na to, jak si můžu ubytovat rodinu. No, ale to mě samozřejmě přestalo za nějakou dobu bavit a tak jsem se rozhodla přijít na to, jak si je můžu ubytovat. A nemusela jsem nad tím bloumat dlouho, bylo to uplně jednoduché, jenomže to mě taky přestalo bavit, měla jsem málo peněz a tak mi kamarádka řekla kód na 50 000 simoleonů. A tak jsem hrála pořád a pořád dál. No ale to bych nebyla já, kdybych u té hry vydržela dlouho. To víte, po nějakém čase mě to už omrzelo, pořád nic nového, jenom simíci, nemohla si se  pořádně někam podívat atd. Tak jsem na chvíli uplně přestala hrát a to tak, že jsem nehrála vůbec žádné hry, až mi jednoho den kámoška půjčila The sims 2 mazlíčky, univerzitu, podnikání a noční život a začalo to nanovo. Hrozně moc mě to bavilo, starat se o své mazlíčky, studovat, podnikat a jezdit po klubech a po restauracích… Samozřejmě jako každá věc, mě i tohle za chvíli omrzelo. Zase jsem chvíli nic nehrála, ale potom jsem dostala k Vánocům novou hru Zoo Tycoon 2. Zase jako vždy jsem tím chvíli byla fascinovaná a na The sims jsem si ani nevzpomněla. Ráda jsem se starala o svá zvířata o svou Zoo, ale potom mě to přestalo bavit, nic nového a hra se mi pořád dokolečka sekala. Koho by taky bavila hra, která se pořád seká. Tak přišla zase další pauza. A po nějaké době, jsem se zase totálně stala závislá na The sims 2. Stalo se to tak, že k nám jednoho dne přijela kámoška a ukázala mi stránku přeplněnou downloadama The sims 2. Já jsem samozřejmě neodolala a stahovala jsem pořád dokolečka nové a nové věci. Byla jsem uplně nadšená, měla jsem spoustu nových oblečků, účesů, nábytku a nevim čeho všeho ještě. Jenomže to byla chyba, díky downům se mi uplně zničila grafika hry, simíci byli kostrbatí, no vlastně nejenom simíci, všechno bylo kostrbaté a nedalo se to hrát. Od tý doby jsem The sims nezapla.

 

Teď už nehraju nic, spíš si jenom pořád brouzdam po netu a hledam zajímavý stránky, trávim čas na facebooku a na lidech a občas si zahraju nějakou oblíkací hru. Kdo ví, třeba ještě zase přijde něco nového, ale zatím zůstanu u toho internetu.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
The sims 2

Tereza Lišková, 2.ZŠ Slaný, 8. ročník
24. 10. 2009, 12:09


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 4. Čtenáři celkem udělili: 20 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Filip
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.25%

Spíše ano
graf

17.61%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.87%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3066
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát