Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 25. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Stolní tenis

Již jsem zde psal jaká hra se mi líbí. Byly to šachy. Je to jistě hra u které se příliš nezapotíte.Nanejvýš mozek se více ,,zahřívá´´. V bleskových šachách je rychlost sice důležitá, ale ten kdo musí být rychlý je opět mozek.


Poté jsem si řekl, že to vlastně nejsou jen šachy, které patří do mé herní špičky. Vždyť to jsou i další hry u kterých se nenudím a někdy se stávají i tě mi nejoblíbenějšími.


Podobná a na druhou stranu úplně odlišná hra vůči bleskovým šachům je stolní tenis. Hra kterou jsem do svých deseti let téměř neznal.
Poté jsem však potkal svého kamaráda, který hrál stolní tenis závodně. Několikrát jsme si spolu zahráli, i když spíše on si zahrál. Já jsem byl šťastný, když moje pálka zasáhla míček a on byl šťastný když se mu povedl nějaký trik, který by se mu s jiným hráčem nejspíš nevyvedl. Spíše si ze mě dělal legraci.


Jelikož se mi ale tato hra zalíbila, koupil jsem si věci k tenisu potřebné.
Výbava pro hru není složitá. Pálka, míček a sítka. Co týká stolu tak před několika lety byly ve Slaném nainstalovány betonové stoly, z čehož jsem mě radost.


Od té doby jsem tenis hrál častěji.Co mě mrzelo a stále mrzí, že je málo lidí, kteří mají chuť si jít zahrát, zvláště ve dnech kdy je teplo a stoly jsou prázdné.


Na turnajích ve škole jsem se nikterak výrazně neprosadil. Vždy jsem byl nejspíše budu průměrný i podprůměrný. Tento fakt mě však rozhodně nevadí, protože mi jde hlavně o zábavu.

 
Obdivuji hráče, kteří hrají ve světové špičce a při jejich hře je místo míčku vidět jen bílá šmouha které létá mezi dvěma hráči.
Nezáleží, ale na tom jestli se do míčku trefíte nebo ne, ale hlavně je to o tom, aby vás to bavilo.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
mistroství světa ve stolním tenisu
Kliknutím zvětšit
čtyřhra

David Alltman, 3.ZŠ Slaný, 9. ročník
15. 11. 2009, 13:05


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 5. Čtenáři celkem udělili: 25 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Filip
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.25%

Spíše ano
graf

17.61%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.87%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3066
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát