Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 25. června 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

To snad ne!

Tak nerada to říkám, ale kromě koní jsem měla ještě jednu závislost. Byla jsem závislá na té kruté a nepochopitelné věci jménem počítač. Hodně lidí říká, že nechápe jak u toho může někdo sedět celý den a hrát nesmyslné hry. I já jsem si to říkala, dokud se nestalo to, že všechny knihy jsem měla přečtené tisíckrát, ven jsem sama jít nechtěla a televize mým koníčkem také nebyla.

Na počítači jsem sice bývala i předtím, ale bývalo to nanejvýše hodinu. Ten den jsem tam byla pořád. Když jsem viděla jak jsem dokázala zabít tolik nudného času, začla jsem tam být celé dny pořád. Mé oči si na to zezáčátku stěžovaly, ale to jsem začala ignorovat a věnovala jsem se jen těm stupidním hrám, které mi zabíraly volný čas. Byla jsem z toho zoufalá, ale byla to jediná činnost, která mě dokázala zabavit. S pořízeným internetem to bylo ještě horší.

Dnes už se tomu jen směji. I když se stále nudím tak na počítači nejsem tolik. Nejspíše mě to omrzelo. Nedovedete si představit jak se mi ulevilo, že jsem se zbavila takového břemene. Konečně chodím ven, i když musím vtěšinou sama, ale pozorovat přírodu a dýchat čerstvý vesnický vzduch, je mnohem lepší, než celý den sedět u počítače a nic nedělat.

Když si vezmu jak jsem se u toho chovala, že jsem se vůbec neučila a nic neděla, je to hrozné, navíc jsem na neučení dojela a teď v deváté tříde, kde bych se učit měla je to těžké, protože se učit neumím. Na počítači si teď udělám jen několik věcí, napíšu třeba článek, nebo zavolám bezplatně kamarádům a mohu to zabalit.

Rozhodně bych už na počítači být závislá nechtěla, neboť to velice unavovalo můj zrak a ubíralo čas, který mohu prořít jinak a naplno.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
na počítač už jedine říci fuj..Ačkoliv pro referáty se hodí..

Kateřina Cibulková, 2.ZŠ Slaný, 9. ročník
01. 04. 2010, 23:43


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Příspěvek ještě nebyl hodnocen

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Adriana
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.15%

Spíše ano
graf

17.72%

Spíše ne
graf

15.28%

V žádném případě
graf

23.85%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3103
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát