Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 25. června 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Rozumím cvaknutí foťáku

Tepleji se obléknu, venku už začíná být zima. Podzimní větřík mi rozevlál vlasy, když jsem vyšla ven. Sundám si kryt z foťáku a jdu nahoru na zahrádku, protože tam mám na focení větší klid a hodně objektů k focení.

Jsem čím dál tím víc nadšena, jak procházím a vidím tu krásu, kterou nám vymaloval podzim. Schodů už ubývá a já vím, že nastává moje chvíle. Vyndám ruce z kapes a popadnu foťák! "Cvak" a je to. Jdu dál, nic nevidím, pak ale najednou spatřím staré zrezavělé kolo "páni" zakříčím a běžím, abych ho co nejlépe vyfotila. Jsem ráda, protože staré věci jsou velmi krásné!

Už mám spoustu fotek. Jde to samo a krása je všude.
Jdu dál a vidím strom, který má pod sebou velké množství barevných listů. Další a další fotky. Po úzké cestičce procházím zahradu a co nevidím! Soused pustil ovečky ven na pastvu. "To je příležitost" říkám si a jdu blíže. Dnešní fotky jsou tak povedené a ke všemu jich mám hodně. Půjdu nazpátek a snad cestou ještě něco vyfotím. Jako bych to neříkala-krásná květinka na mě přímo "volá", abych jí nepřehlédla a vyfotila si jí. Učinila jsem tak a to už se začalo stmívat!

Šla jsem tedy ze zahrady domů. Otevřu dveře, sundám si bundu, dám vařit vodu na kafe a připravím si kabel od foťáku. Chystám se k počítači, protože se už nemůžu dočkat, až se kouknu, co všechno jsem nafotila. Po dlouhé chvíli strávené přetahováním a koukáním na fotky si už půjdu lehnout. Než jsem ale usnula, v duchu jsem si říkala, že zítra to zopakuju a možná to může být i lepší. Focení mě baví, uklidňuje a jsem ráda, že jsem tomu propadla. Bez focení by nebyl ten den, tím pravým dnem!

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
-Staré kolo-
Kliknutím zvětšit
-Strom-
Kliknutím zvětšit
-Ovečky-
Kliknutím zvětšit
-Krásná květinka-

Nikola Čejková, 2.ZŠ Slaný, 9. ročník
03. 11. 2009, 18:11


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 9. Čtenáři celkem udělili: 41 bodů. Průměrný počet bodů: 4.56

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Adriana
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.15%

Spíše ano
graf

17.72%

Spíše ne
graf

15.28%

V žádném případě
graf

23.85%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3103
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát