Kliknte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 23. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Láska je složitá

Začalo to všechno ve školce. Občas se mi sem tam někdo líbil, ale s jistotou v srdci mohu říct, že to láska nebyla! Láska je mnohem složitější než abych ji zrovna já mohla v té době  vnímat. Postupem času jak dospívám jsem měla čest uvědomit si co to láska je. Dříve při slově láska jsem si představila partnera opačného pohlaví, ale nyní vím, že lásku můžeme pociťovat ke komukoliv, ať už to jsou rodiče- to doufám, že své rodiče má rád každý, protože oni nám dali dar, dar žít!Nebo by to mohl být cit k nějakému zvířeti. Proto musím říct i já, že má první láska nebyla k člověku nýbrž ke zvířeti. Již jsem se o ni zmínila a nemá cenu se opakovat.

Teď bych si přála dokončit toto téma a ukončím ho moji představou o ideálním partnerovi.

Přála bych si, aby mě miloval, nekouřil, neopíjel se, byl hodný na mě a na všechny kolem, uměl se postarat o rodinu a ani zábava by s ním chybět nemusela. Hlavně aby mne bral takovou jaká jsem a neohlížel se na ostatní jaké pomluvy z nich zase "vylezou".

  Co se týče vzhledu, není důležitý, protože krása je hlavně v srdci, ale pokud bych měla být vybíravá asi by měl mít hnědé vlasy a oči, protože já se ze všeho nejdříve dívám na oči a hnědé se mi líbí nejvíce, možná  protože je mám obdobně zbarvené. Dále nemám žádné jiné výhrady.Tedy doufám, že jsem na nic nezapomněla.


Moje představivost o partnerovi je příliš fantastická na to, abych to mohla všechno vypsat a co je důležitější, že nikdo není dokonalý a tak vím, že moje představy jsou nesplnitelné. A jestli se někdy podaří něco geniálního...Budu se celému světu klanět na věky věkův.=)


Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Láska je láska a láskou zůstane pokud je opravdová..

Kateřina Cibulková, 2.ZŠ Slaný, 9. ročník
05. 01. 2010, 18:47


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 5. Čtenáři celkem udělili: 25 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Teodor
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.41%

Spíše ano
graf

17.33%

Spíše ne
graf

14.32%

V žádném případě
graf

19.93%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1229
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát