Kliknte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 23. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Kolikpak ti je?

Opravdu chcete znát moji první lásku??? Tak dobrá, co moje paměť sahá, tak ve školce jsem byla velice zamilovaná do svého „spolužáka“ Dominika. Každý den jsem se na něj těšila. Jednou mi dokonce přinesl kytici fialových růží (samozřejmě papírových). Den předtím se mě totiž rafinovaně ptal jakou barvu mám nejradši a já odpověděla fialovou.:-) Byl moje zlatíčko. Ten den jsme uspořádali ve školce svatbu. Měla jsem na sobě „svatební šaty“ ze záclony a Dominik přišel v kravatě, dodnes si to živě vybavuji, na něco takového se prostě nedá zapomenout.

     Když jsem měla narozeniny, přinesl mi krásnou tygrovanou čelenku. Měla jsem z ní obrovskou radost, ale dnes už ji bohužel nemám. Nosila jsem ji několik let, ale už se dávno rozpadla, i když jsem ji opatrovala jako oko v hlavě… Tenkrát jsem často chodili na vycházky do lesa. Jednou se mě přišel zeptat, jestli mi nevadí, že půjde za ručičku s Petrem a ne semnou. Řekla jsem, že ne, ale při zpáteční cestě už držel za ruku mě. Když na to teď vzpomínám, bylo to tak roztomilé. V lese, kde si všechny děti hrály, tak Dominik přišel zamnou a zeptal se, co by mi udělalo radost. „Dones mi něco zajímavého.“ řekla jsem. Dodnes si pamatuji jeho úsměv. Chudáček běhal po celou vycházku po lese a sháněl, co jsem si přála. Představte si, on mi přinesl klacík, který byl porostlý nějakou oranžovou houbou. Nikdy v životě jsem nic tak podivného neviděla a on mi to přinese čtyřletý klučina.

     Moc ráda na něj vzpomínám, hned bych se vrátila do dětských let a řešila jaké si dnes barbie obleče šatičky. Ale realita je jiná. Zajímalo by mě, co třeba teď dělá, jak se má a jestli si vybavuje tyto zážitky. Chtěla bych si s ním promluvit, ale bohužel jsem ho od nástupu do základní školy už nespatřila.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit

Helena Kalašová, OA Slaný, 2. ročník
10. 01. 2010, 13:09


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 5. Čtenáři celkem udělili: 25 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Isabela - 10. 01. 2010, 13:16:38
FB
Zkus facebook, stačí zadat jméno a máš ho:)

Dnes má svátek Teodor
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.41%

Spíše ano
graf

17.33%

Spíše ne
graf

14.32%

V žádném případě
graf

19.93%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1229
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát