Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 27. listopadu 2021 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

90-60-40

Budoucí partner? Koho vlastně chci? Mám nějakou představu? V hlavě mi pokaždé lítá nespočetno myšlenek, ale po pár minutách je utnu se slovy: ,,Neblázni!".

Nečekám na prince na bílém koníčkovi, kterého mi slibovala babička, když jsem byla ještě štěně. Nechci žádného nagelovaného panáka, který se neustále dívá do zrcadla jestli se mu nepohnul vlas na hlavě. Nechci ani svalouše, který chodí denně do posilovny a vrhá oslnivé pohledy na slečny. Nechci někoho, kdo si myslí, že je mistr světa. Nepotřebuju ani kluka, který je chytrý jako rádio. Bohužel, takových po světě běhá víc než dost.

Chci kluka, který se umí obléknout, abych se nestyděla s ním někam vyrazit, třeba do kina, nebo na diskotéku. Měl by se umět zabavit v každé společnosti. Chci toho tak moc? Myslíte, že takový kluk ještě existuje? Jestli opravdu někde dřepí na zadku, tak ať se kouká zvednout a dorazit, stále čekám.

Hledám kluka ke kterému už dorazila finanční krize, to znamená, že by měl jíst plesnivé sýry, pít staré víno a vozit se autem bez střechy. Jsem naivní, já vím. Ale co když takový kluk zrovna sedí ve vedlejší vísce a já o něm nemám páru? Zase se projevuje moje naivita. Kde by se takový klučina vzal? Vítr mi ho asi nepřivane, i když v posledních dnech fouká silněji než obvykle.

Ideál? Kravatka, společenský oblek, v ruce bílou růži, lišácký úsměv a jiskra v očích... no nevím, co na to říkáte vy, ale takovým chlapcem bych asi nepohrdla, vyhrál by to u mě na plné čáře.

Dobře, takže kdyby takový klučina za mnou opravdu přišel, tak by sice vyhrál, ale myslíte, že by měl srdce na pravém místě? Elegán s růží? Leda v pohádce. Možná by měl vybrané chování, ale na každém prstě by měl deset slečen, padaly by mu k nohám. Když se nad tím zamyslím, tak takový kluk také není nic pro mě.

Tak a jsem u toho zase, koho vlastně chci?

Spousta mých vrstevníků přemýšlí trochu jinak. Chtěli by starší přítelkyni/přítele, hlavně aby byl/a bohatý/á a brzo zemřel/a. Měla bych s nima souhlasit? No, jestli budu neustále takhle vybíravá, také tak dopadnu. Takže už jsem na to přišla, chci devadesátiletého dědulu s šedesáti miliony na kontě a v den naší svatby, aby měl čtyřicítky teploty. Bude mi stačit, když mi řekne své: ,,Ano!". A co pak bude se mnou? Stanu se šťastnou, bohatou vdovou... a na můj pohřbený ideál 90-60-40 si ani nevzpomenu.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Takové chceme my...
Kliknutím zvětšit
ale kdo nám řekne u oltáře své ANO, bude vypadat takto.

Isabela Moravcová, Gymnázium Slaný, 3. ročník
02. 02. 2010, 18:50


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 17. Čtenáři celkem udělili: 83 bodů. Průměrný počet bodů: 4.88

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

princezna - 03. 02. 2010, 12:07:41
princezna
:D:D No to je hustý :D Já u toho počítače snad omdlím smíchy :D

Dnes má svátek Xénie
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

44.71%

Spíše ano
graf

17.43%

Spíše ne
graf

14.34%

V žádném případě
graf

23.52%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2232
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát