Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 19. června 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

I muži mají své dny...

Muži mají zvláštní nadání... Krom toho, že jsou povětšinou naprosto neodolatelní a umí si ženu ochočit jako pejska, mají i velmi dobře využitelnou vlastnost. A to je schopnost účině a povětšinou i s grácií mazat něžnějším polovičkám med kolem úst!
A co ženy na to? Nejen, že jim to věří, ale ještě se usmívají a jsou vděčné za vlídná lživá slova, která poslouchají s otevřenými ústy a očima plnýma důvěry, naivity a oddanosti...
Je velmi zvláštní, že zrovna tito muži, kteří mají svou partnerku jako ochočenou kočku o sobě prohlašují, že jsou ,, podpantofláci ", aniž by většinou přesně věděli, co toto slovo obnáší.

Žena má přesto své určité postavení v domácnosti i ve vztahu. Krom výchovy dětí na ní spadá i spousta jiných povinností, jako je například starost o domácnost, vyvařovat mažílkovi, prát prádlo, žehlit, uklízet a pokud možno se ještě usmívat a nebýt nikdy unavená.
Muž, jakožto hlava rodiny má za úkol pouze pár věcí. Pomoci ženě k dětem, o které by se mohla starat. Nosit domů peníze, aby manželka měla z čeho nakupovat jídlo na teplé večeře a občas říct ,, jak myslíš " aby byl doma klid.

Co se ale stane, když je tomu naopak? Když je na mateřské dovolené muž a žena se stará o finance? V dnešní době už to není ani nijak zvláštní úkaz, i když není tolik rozšířený. Rozhodně se ale na takovéhle muže nenahlíží jako na nějaké slouhy žen a ani nejsou zavrhování společností, jako v době minulé. Přesto na ně většinou koukáme s otevřenými ústy.

A teď konečně ta pointa. Já jakožto žena a budoucí matka dvou krásných dětí, milá a vždy usměvavá manželka, která bude mít doma naprostý pořádek se zapřísahám, že muže mít pod nadvládou nechci. V mém krásném manželství bude vždy rovnoprávnost, neboť mít muže v hrsti se nevyplácí... On na to stejně dřív nebo později příjde!

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Jako babička budu též k nezapalcení, bacha na to :-)

Lada Dvořáková, 3.ZŠ Slaný, 9. ročník
12. 03. 2010, 21:46


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 3. Čtenáři celkem udělili: 15 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Květa
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.14%

Spíše ano
graf

17.72%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.88%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3099
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát