Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pondělí 26. února 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Nenastalo

Již od svých prvních let, kdy už jsem viděl svět chápavým okem, se u mě vyvíjel silný odpor k drogám a závislosti jako takové. Nikdy jsem neměl potřebu jít někam tam kam sám nechci. Droga změnila svět, ať je to bráno v podobě návykových látek, hazardu, gamblerství nebo úplně jinak. Již dost nalomená společnost dostává tímto další údery a já rozhodně nechci v této ,,disciplíně´´ pomáhat ostatním, těm kteří již bohužel dojeli do ,,města´´ jménem Závislost.

S názorem znějícím ,,,nemohu to posoudit ani odsoudit, když jsem to nezkusil/a´´ nesouhlasím. Myslím si, že fakta vycházející z naší společnosti, mohou říct mnoho, a proto podle mě není potřeba v této oblasti něčeho zkoušet. Závislost je totiž mocná a z nevinné zkoušky se nemusí, ale také může stát něco, co člověk vlastně nechtěl.

Pojem droga jsem zkoušel úplně jinak. Když člověk chce něco tvrdit s naprostým přesvědčením, měl by se také o dané problematice nejdříve poinformovat, a poté si udělat svůj obrázek na danou věc. Tak jako já ateista jsou bádal v hlubinách náboženství, tak tomu bylo i v podobě problematiky drog. Názor již mám. Jiní si ho také možná chtěli udělat, ale možná je smetla ta velká síla, o které jsem zde již psal.

Realistické setkání s drogou u mě nenastalo. Jsme závislí na svém životě, proč být ještě na něčem jiném, vždyť to stačí.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Kam vede cesta jménem Droga?

David Alltman, 3.ZŠ Slaný, 9. ročník
27. 02. 2010, 18:44


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 3. Čtenáři celkem udělili: 15 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Alexandr
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.30%

Spíše ano
graf

17.64%

Spíše ne
graf

15.22%

V žádném případě
graf

23.84%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2970
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát