Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 6. prosince 2023 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Nenávidím...

Drogy.. Podle leckoho nejhorší výdobytek civilizace. Souhlasím sice s tím, že je to hrozné, ale asi to není nejhorší. Kdyby s tím lidé uměli zacházet nebylo by to tak hrozné.
Když se řeknou drogy představím si dvě věci. Jednoho nejmenovaného chlapce, který klesl k drogám a nikdy se nevzchopil. A mě trošku bodá u srdce když vidím jeho nezdravou pleť a vzpomenu si na jeho minulost, která byla nejspíš o tisíce procent lepší.
To druhé už je trošku optimističtější. vzpomenu si na muzikál Vlasy - aneb o "amerických hippiesácích". Ne, že bych tam schvalovala ty drogy, ale hrozně se mi líbí spontánnost toho života. A k tomu to "zkouření" prostě patří.
Drogová mafie. Co bývala mafie dříve? Pašování alkoholu, boje o moc. A teď? Hromadní mocichtivý vrahounové, kteří už zmařili stovky a tisíce nadějných životů lidí, z nichž udělali trosky, nebo je zacvičili na vrahouny a dealery. To mě štve. Nenávidím mafii - ruskou, brazilskou, americkou, ukrajinskou... všechny! Kde všude se totiž mafie nachází? Právě že všude.
Drogy patří mezi věci, jež dělají tenhle svět ještě více nezdravě chmruný a smutný. A patří mezi věci, které odsuzuji a které ze srdce nenávidím. A těch je vskutku an světě velice málo. Takže mají drogy v mé mysli,  velice výsadní postavení.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
To je tak hrozné, otřesné, nechutné.. tak, že pro to možná ani není správné slovo.

Alžběta Dyčková, 3.ZŠ Slaný, 9. ročník
27. 11. 2009, 14:20


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 4. Čtenáři celkem udělili: 15 bodů. Průměrný počet bodů: 3.75

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Mikuláš
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.39%

Spíše ano
graf

17.58%

Spíše ne
graf

15.22%

V žádném případě
graf

23.82%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2918
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát