Klikněte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 6. prosince 2023 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Nejdál k mariuhaně,dál ani krok.

Užila jsem někdy drogy?Ano a né jen jednou.Ale co je vlastně droga?Mezi drogy v dnešní době patří hlavně alkohol,cigarety,mariuhana a tvrdé drogy.Ale,ať mi nikdo netvrdí že během svého života neužil žádnou drogu.Užil,to je jasnéUrčitě se každý napil alkoholu nebo kouřil.Mariuhanu a tvrdé drogy neužili všichni,tomu  věřÍm.

Ano pila jsem alkohol,ale nepiju každý víkend,piju tak jednou do měsíce,protože nejsem ,,večírkový typ."Ano,zkoušela jsem kouřit,i když jsem odmalička nesnášela,že moje máma kouřila.Lidé,kteří kouří se změní,aspoň podle mě.Teď jsem si vzpoměla na příhodu která se mi nedávno přihodila.:S holkama jsme stály u jídelny a povídali si a v tom k nám přišel malej nenápadnej kluk,který vypadal tak na 9 let.a zeptal se nás jestli nemáme cigaretu a jelikož pár holek z party kouří,tak mu jednu daly,ale vyptávaly se ho kolik mu je let.Odpověď byla pro mě šokující,je mu sice 12 let,ale vykouří prý 10 cigaret deně a co hůř,sám si kupuje cigarety a oni mu je prodají,i když vypadá na 9 let.

A abych byla dost upřímná,přiznám se,že jsem měla i mariuhanu.Sice jen pár krát,ale měla.Teda po pravdě to není nic úžasnýho,já z toho mám jen deprese.Ale můžu klidně odpřísáhnout,že mariuhana je ta největší hranice,kam jsem ochotna zajít.

Drogy jsou podle mě na nic a vím to právě proto,že jsem některé zkusila.

Líde podle mě začínají užívat drogy z těchto důvodů.Chtějí se líbit okolí,chtějí si sami sobě něco dokázat a vybrali si zrovna tento způsob nebo si chtějí dokázat,že jsou dospělí nebo se nechtějí ztrapnit před svojí partou atd.Těch důvodů je dost.

Popravdě jsem zkusila mariuhanu jen z toho důvodu,že jsem ostatním chtěla dokázat,že i já umím ,,hulit."

 

Lucie Duongová, Gymnázium Slaný, 1. ročník
06. 12. 2009, 21:16


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 6. Čtenáři celkem udělili: 24 bodů. Průměrný počet bodů: 4

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

avlez - 07. 12. 2009, 10:07:08
Lucko nikomu nic nedokazuj,jseš to ty,kdo rozhoduje o svém chování a životě.Určitě máš dost síly řešit svoje problémy jiným způsobem než dokazovat někomu ,že umíš "hulit".
Parta je možná důležitá teď,ale jen opravdoví přátelé ti pomůžou.

Dnes má svátek Mikuláš
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.39%

Spíše ano
graf

17.58%

Spíše ne
graf

15.22%

V žádném případě
graf

23.82%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2918
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát