Klikněte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pondělí 26. února 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Ztracena ve tmě

Byla jsem hodně malá a bez rozumu. Bylo léto a čekaly nás krásné slunečnné dny. Rodiče dostali v práci volno a tak jsme se mohli s "kamarády" vydat na cestu. Kamarádi rodičů mají dvě dcery a tak se jedna stala moji kamarádkou. My dvě jsme se tam těšily opravdu hodně. Všichni jsme se koupali, spali ve stanu, chodili na procházky a prováděli všechny, na dovolené možné věci.

Zrovna už nastal večer. Pomalu, ale jistě se začalo stmívat. Docela rychle padla tma a nastal čas jít spát. Stanovali jsme poměrně blizounko záchodů, kde si mohli všichni vyčistit zuby. Šla jsem tedy s kamarádkou udělat večerní hygienu. Konečně bylo hotovo a my se mohly vrátit. Ze záchodů vedly dvě cesty. Kamarádka řekla, že půjdeme tou zadní. Zrovna jsem měla myšlenky jinde, když v tom jsem si všimla, že se otočila a utíkala jinou cestou. Aby to nebylo všechno zhasla mi baterka. Po té jsem si uvědomila, že jsem se ztratila.

Byla jsem opravdu ještě malá a tak jsem prostě začala plakat. Malé dítě se ocitlo ve tmě. V krajině , kde se rozprostíralo kolem mnoho lesíků. Bez rodičů. Snažila jsem se oriontovat,abych věděla kudy, ale nešlo to, nic jsem neviděla, všude temno a pár stanů se svítícími svíčkami. Jedna paní mě uslyšela plakat a čla za mnou, ptala se kde máme stan a různé otázky na které jsem neuměla odpovědět.. Na štěstí mě rodiče šli hledat a nějak jsme se potkali. Konečně jsem byla v bezpečí, v objetí svých rodičů.

Lidé mají spoustu špatných zážitků, ale nikdy nejsou takové, aby nemohly být horší. Ani pro mne nebyl nejhorším v životě, toto se stane občas každému, ale v tu chvíli jsem se cítila tak sama. 

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
.......

Kateřina Cibulková, 2.ZŠ Slaný, 9. ročník
03. 01. 2010, 22:36


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 1. Čtenáři celkem udělili: 5 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Alexandr
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.30%

Spíše ano
graf

17.64%

Spíše ne
graf

15.22%

V žádném případě
graf

23.84%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2970
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát