Klikněte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 19. června 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Když mě kousl

Byl letní den a slunce pálilo. Jsou to už dva roky co se mi stal můj špatný zážitek. 

Jako obvykle jsme šly jezdit. Všechno bylo v pohodě, dokud naše jízda neskončila. Poprvé jsem cválala a každý krok jsem si užívala. Pozoroval nás tam koník, který neměl moc pěkné dětství, proto neměl k lidem moc velkou důvěru. 

Již bylo na čase uklidit výstroj. Šla jsem k sedlovně s uzdečkou v ruce. Otočila jsem se a náš nedůvěřivý koník si to ke mne pádil. Hop a už jsem ho měla "zakouslého" v mém drobném rameni. Teď vím, že tehdy na demnou byl anděl strážný, který mi zachránil život. Ztratila jsem rovnováhu a upadla jsem. Díky tomu mi kůň rameno neprokousl jen nakousl.

Kdybych tehdy neupadla, měla jsem po rameni. Ze začátku jsem nebrečela, prostě jsem šla domů a zavolala rodičům, kteří byli pryč. Docela se zhrozili , když jsem jim pověděla co se stalo. Táta pro mne přijel a jeli jsem k té navštěvě. Místo toho, abych plakala, protože mne to bolí, bála jsem se, aby mi rodiče dovolili ještě vůbec na koně chodit. Ránu jsme vyčistili a celý den čekali jestli se s tím něco nestane.

Druhý den jsme jeli k doktorce. To co jsme se dověděli, na to nikdy nezapomeneme. Do teď se tomu smějeme. Doktorka pravila: ,, S tímto jsem se nikdy nesetkala, zkuste jít k veterináři." Tahle věta nás opravdu dostala, k veterináři jsme nešli, vlastně ani nebyl důvod. Koně jsou očkovaný a za pár týdnu jsem měla rameno zahojené. Nezbyla ani jizvička.


Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Tak to je on, ale měla jsem ho stejně ráda =)

Kateřina Cibulková, 2.ZŠ Slaný, 9. ročník
28. 02. 2010, 13:17


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 1. Čtenáři celkem udělili: 3 bodů. Průměrný počet bodů: 3

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

xkolja - 17. 11. 2010, 19:46:07
zážitek
Mě málem taky kousl kuň do ruky, když jsem mu dával jablko, bylo mi v tý době asi 9 let. Měl jsem jen škrábnutí od zubů, ale spíš jsem byl hodně vyděšenej a pak jsem se jjeden čas koní bál. Jinak koně mám moc rád.

Dnes má svátek Květa
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.14%

Spíše ano
graf

17.72%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.88%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3099
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát