Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 29. ledna 2023 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Plyšák ? nebo Mobil?

Každý byl jednou malý a se slovy "mami tohle chci" si každý z nás odnesl pěknou hromadu hraček.Nebo pochopitelně vánoce,kdo by nebyl nadšený z velkého balíčku ukrývající tu věc kterou si nejvíc přál.
Postupem času ale zjišťuji, že zas tak moc nezáleží na vzhledu nebo velikosti věci, ale na to od koho ten dárek je.Jasně, i já sem měla ohromnou radost když jsem dostala k vánocům velkého plyšového psa,který mě doprovázel od prvního vypadlého zubu až zápisu do 1.třídy,ale jak sem vyrůstala dostávala sem nové a nově hračky a Lady (plyšový pes) zůstala v rohu postele a sledovala jak se postel plní novými a novými věcmi.
Většinu hraček sem dala do pytlů a odnesla na půdu,ale nikdy sem tam nedala mého psa Lady se kterou jsem ztrávila dětství.Před půl rokem sem dostala opět plyšového psa ,ale tentokrát od osoby kterou sem milovala,den co den sem s tim pejskem usínala a ikdyž zamilovanost opadla a vztah se zhroutil na toho malého bígla sem nedala dopustit.
Do dneška s tim pejskem usínam a je to pro mě asi nejoblíbenější věc kterou sem kdy dostala,nejde o to jak je ta věc drahá ale od koho je,za touhle teorií si stojím a vždycky budu. :)

hana dobnerová, 2.ZŠ Slaný, 8. ročník
31. 10. 2009, 16:10


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 3. Čtenáři celkem udělili: 15 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Robin
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.20%

Spíše ano
graf

17.80%

Spíše ne
graf

15.38%

V žádném případě
graf

23.61%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2685
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát