Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 18. června 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Vztah na dálku? Taky to jde!

Předem by bylo asi záhodno, kdybych podotkla, že nejlepší kamarádku nemám jednu, ale dvě. A právě té druhé bych chtěla věnovat tento článek. Ale čím mě tak uchvátila, proč je ona ta „nej“? Čím vyniká nad jiné a proč právě jí jsem si zamilovala?

Náš příběh začal na muzikálovém chatu na stránkách Martina Skaly. Nejprve to pro mě byl jen oranžový nápis „Katy“, který mě občas pozdravil, zeptal se, jak se mám a případně se mnou rozebral všelijaká témata, ale postupem času se z těch čtyř písmen stávala kamarádka, kterou bych za nic nevyměnila. Náš vztah trval dlouho jen přes internet, různé chaty a icq. Jeden zlomový moment nastal v době, kdy jsme si premiérově volaly přes skype a vůbec poprvé za těch půl roku jsme se slyšely. Bylo to zvláštní a napoprvé jakési divné, rozpačité a kostrbaté – ani jedna z nás nevěděla, co od té druhé čekat. Ale po tom prvním nepěkném momentu, kdy ani jedna z nás nevěděla, co říct, jsme si právě díky skypu začaly být zase o něco bližší.

Náš vztah takto fungoval asi tři čtvrtě roku – plánovali jsme si sice „živé“ setkání, ale nikdy nám to nevyšlo. Až přišel osudný 28. srpen a s ním spojený charitativní fotbal v Průhonicích. Mělo tam být víc lidí, které jsem znala jen přes internet, ale na nikoho jsem se netěšila víc, než na Katy. Z fotek jsem sice věděla, jak vypadá, ale v tom chumlu neznámých a známých tváří, které vídám jednou za půl roku, jsem tu její absolutně nezaregistrovala. Všimla jsem si jí, až když na mě drobná dívka s krátkými vlasy zavolala: „Miri!“ Ještě jsem ušla asi tři kroky, než se mi v hlavě sepnulo, že to je přece hlas Katy! Bleskově jsem se otočila na podpatku, udělala, nebo spíš uběhla jsem několik kroků k ní a mačkavě jí objala. Z mých očí zářilo štěstí, jaké snad ještě nikdy v životě. Ano, je to skutečně ona! Má vyvolená, můj miláček, má Katy. Vzala jsem jí za ruku, vytáhla foťák s památníkem a už jsem jí táhla k nějakému zpěvákovi, abychom si udělali historicky první fotku.

Po tomto šťastném srpnovém dni jsme se viděli celkem ještě třikrát a nic z našeho krásného vztahu nevyprchalo, naopak – je stále hlubší a silnější. Vidíte, bydlíme od sebe skoro 400 kilometrů a žádná krize na obzoru. Jakápak moudrá hlava tvrdila, že vztah na dálku není možný? To víte, že mi s ní chybí fyzický kontakt, nemůžu jí denně držet za ruku, nebo jí obejmout, kdy to potřebuje, ale zato jsou ty naše společné chvilky o to krásnější, že jsou tak vzácné.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Já, Glorča Fricová a Katy
Kliknutím zvětšit
Já s Katy
Kliknutím zvětšit
Naše první společná fotka

Nikola Sedloňová, 2.ZŠ Slaný, 8. ročník
26. 12. 2009, 17:14


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Příspěvek ještě nebyl hodnocen

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Leoš
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.12%

Spíše ano
graf

17.72%

Spíše ne
graf

15.27%

V žádném případě
graf

23.89%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3098
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát