Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pátek 9. prosince 2022 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Kačenka

Musím podotknout, že mám docela dost kamarádů, ale jen pár, kterým bych svěřila svůj život. Mezi ně můžu zařadit Kačku.

Poznaly jsme se až na střední škole, i když už osmnáct let žijeme vedle sebe ve stejné ulici. Nikdy dříve jsem si jí nevšimla a ona mne také ne. V prvním ročníku jsme tento fakt zaregistrovaly a začaly se kamarádit. Nejsilnějším zážitkem je asi lyžařský výcvik, kde jsem se opravdu poznaly.

Kačka je vyšší než já a je hubená. Má kulatý obličej, upřímné hnědé oči a plné rty, kterými dokáže udělat neuvěřitelné výrazy, které mě zaručeně vždy rozesmějí. Její tvář lemují tmavohnědé, dlouhé a lehce zvlněné vlasy.

Narodila se ve znamení raka, a proto je občas pěkně náladová, ale mně to nevadí. Za těch pár let už vím, jak s ní jednat, když má takovou nebo makovou náladu. Je velice hodná, přátelská a umí pomoci, když je někdo v nouzi. V momentě, kdy se naštve, se radši klidím z dohledu, abych taky nějakou neschytala :-D.

Spolu jsme prožily už mnoho bláznivých zážitků, ať už pobyt ve Vídni, Paříži či Anglii. Zatím naší nejlepší akcí jsou výlety do Prahy, kde se vždycky ztratíme, ale vždy se projdeme a užijeme si spoustu legrace. 

Mám jí hrozně moc ráda, a proto si nedovedu představit, že po maturitě půjdeme každá svou cestou a my se budeme vídat jen zřídka kdy, i když bydlíme vedle sebe. Bude se mi stýskat po jejích bláznivých nápadech a našich společných akcích.

Martina Dlouhá, OA Slaný, 4. ročník
09. 01. 2010, 16:25


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Příspěvek ještě nebyl hodnocen

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Vratislav
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.67%

Spíše ano
graf

17.73%

Spíše ne
graf

15.06%

V žádném případě
graf

23.55%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2629
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát