Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pátek 9. prosince 2022 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Janička :-)

Mezi osoby pro mě v životě nejdůležitější patří bezpochyby moje nejlepší kamarádka Janča. Bydlí ve stejné vesnici jako já, takže to k sobě nemáme ani daleko, což možná našemu kamarádství také prospívá.
     Známe se už od mateřské školy a za to jsem nesmírně ráda. Hned, jak jsem ji poprvé spatřila, jsem asi věděla, že ona je ta kamarádka, které se dá říkat "pravá". Vím, že se na ni mohu spolehnout a že mi dokáže pochopit a se vším pomoci. Podnikáme spolu různé akce, které si vždy skvěle užijeme. S ní se prostě nikdy nenudím. Když jsme spolu, tak máme obě ztřeštěné nápady, nad kterými nám možná i někdy rozum stojí.
     Janča je černovlasá, hubené postavy a středně vysoká. Má zelené oči, malý nos a malou pusu. Nejraději nosí džíny, triko a mikinu. Vyhovuje ji prostě pohodlné oblečení a nehraje si na žádnou modelku. Mezi její záliby patří hlavně sport, jako je plavání, florbal, lyžování, bruslení, ale také hodně času tráví s kamarády nebo se svým přítelem. Nejvíce ji však baví cestování. Navštívila již několik zahraničních zemí, ze kterých byla vždy velice nadšená. Líbilo se jí v Tunisu a v Turecku, ráda by však navštívila Řecko.
     Janinu beru jako velkou součást svého života a nerada bych o ni někdy přišla. I když se občas pohádáme, tak ji mám stále stejně ráda a hlavně si to vždy vyříkáme. Nevydržíme se spolu nebavit. Jedna za druhou pokaždé přijdeme a uvedeme to na pravou míru. Na naše společné zážitky a strávené chvíle nikdy nezapomenu a budu je mít vryté do paměti napořád. Jsem moc ráda, že zrovna ona je moje nejlepší kamarádka, protože takový člověk je v životě opravdu potřeba.

Sabina Laksarová, OA Slaný, 4. ročník
14. 01. 2010, 21:25


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 1. Čtenáři celkem udělili: 5 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Vratislav
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.66%

Spíše ano
graf

17.74%

Spíše ne
graf

15.07%

V žádném případě
graf

23.52%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2627
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát